Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 263 "Махамбет ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 64 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қазанда № 3634 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 78 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 78 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26–бабына және 2016 жылғы 12 тамыздағы Ақжайық ауылдық округі әкімінің № 4, Ақтоғай ауылдық округі әкімінің № 7, Алға ауылдық округінің № 14, Алмалы ауылдық округінің № 112, Бақсай ауылдық округі әкімінің № 16, Бейбарыс ауылдық округі әкімінің № 30, Есбол ауылдық округінің № 13, Махамбет ауылдық округі әкімінің № 99, Сарайшық ауылдық округі әкімінің № 25, 2016 жылғы 15 тамыздағы Жалғансай ауылдық округі әкімінің № 9 шешімдерінің негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 ақпандағы № 263 "Махамбет ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3142 санымен тіркелген, "Жайық шұғыласы" газетінің 2015 жылғы 23 сәуірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
қағиданың 1 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Ақжайық ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Ақжайық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 2 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Жалғансай ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Жалғансай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 3 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Ақтоғай ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Ақтоғай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 4 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Бейбарыс ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Бейбарыс ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменении в решение Махамбетского районного маслихата от 26 февраля 2015 года № 263 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 21 сентября 2016 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 октября 2016 года № 3634. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2023 года № 78
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2023 № 78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании решений от 12 августа 2016 года акима Акжайыкского сельского округа № 4, акима Актогайского сельского округа № 7, акима Алгинского сельского округа № 14, акима Алмалинского сельского округа № 112, акима Баксайского сельского округа № 16, акима Бейбарыского сельского округа № 30, акима Есболского сельского округа № 13, акима Махамбетского сельского округа № 99, акима Сарайчиковского сельского округа № 25, от 15 августа 2016 года акима Жалгансайского сельского округа № 9 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 февраля 2015 года № 263 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Махамбетского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3142, опубликовано 23 апреля 2015 года в газете "Жайық шұғыласы") следующие изменения:
в пункте 10 приложения 1 правил:
слова "в аппарат акима Акжайыкского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Акжайыкского сельского округа";
в пункте 10 приложения 2 правил:
слова "в аппарат акима Жалгансайского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Жалгансайского сельского округа";
в пункте 10 приложения 3 правил:
слова "в аппарат акима Актогайского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Актогайского сельского округа";
в пункте 10 приложения 4 правил:
слова "в аппарат акима Бейбарыского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Бейбарыского сельского округа";

қағиданың 5 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Сарайшық ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Сарайшық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 6 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Бақсай ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Бақсай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 7 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Алмалы ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Алмалы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 8 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Алға ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Алға ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 9 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Есбол ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Есбол ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 10 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Махамбет ауылдық округі әкімінің аппаратына деген сөздер "Махамбет ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика, бюджет және қаржы мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (Р. Тұрдағали) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
5-сессиясының төрағасы
Н. Досқайыров
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев

в пункте 10 приложения 5 правил:
слова "в аппарат акима Сарайчиковского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Сарайчиковского сельского округа";
в пункте 10 приложения 6 правил:
слова "в аппарат акима Баксайского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Баксайского сельского округа";
в пункте 10 приложения 7 правил:
слова "в аппарат акима Алмалинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Алмалинского сельского округа";
в пункте 10 приложения 8 правил:
слова "в аппарат акима Алгинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа";
в пункте 10 приложения 9 правил:
слова "в аппарат акима Есболского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Есболского сельского округа";
в пункте 10 приложения 10 правил:
слова "в аппарат акима Махамбетского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Махамбетского сельского округа";
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Р. Турдагали) районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики, бюджета и финансировании.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 5-сессий
районного маслихата
Н. Доскайыров
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев