Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 қарашадағы № 332 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын айқындау тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 61 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қазанда № 3639 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26–бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 қарашадағы № 332 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын айқындау тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3366 санымен тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"шығындарды өтеу өтініш білдірген айдан бастап және "Атырау облыстық білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесінің жанындағы психологиялық- медициналық-педагогикалық кеңестің қорытындысы негізінде беріледі";
2) 2-тармақтың 4) тармақшасының екінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"психологиялық–медициналық–педагогикалық кеңестің қорытындысында үйде оқыту жөнінде ұсыныс берілмеуі".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына (Р. Тұрдағали) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1-ші қыркүйегінен бастап туындаған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 5-сессиясының төрағасы
Н. Досқайыров
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 ноября 2015 года № 332 "Об определении порядка и установлении размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 21 сентября 2016 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 октября 2016 года № 3639
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 ноября 2015 года № 332 "Об определении порядке и установления размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3366 опубликовано 10 декабря 2015 года в районной газете "Жайық шұғыласы") следующие изменения:
1) подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"возмещения затрат предоставляется с месяца обращения и на основании заключения психолого–медико–педагогической консультации при государственном учреждении "Атырауское областное управление образования";"
2) второй абзац подпункта 4) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"отсутствие рекомендации об обучении на дому в заключении психолого- медико-педагогической консультации".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики, бюджета и финансировании (Р. Турдагали).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 сентября 2016 года.
Председатель внеочередной
5-сессии районного маслихата
Н. Доскайыров
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев