Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 249 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қазанда № 3643 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына және "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, Махамбет аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О приватизации имуществ районной коммунальной собственности
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 14 сентября 2016 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 октября 2016 года № 3643
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 18 Закона от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", Махамбетский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Ж.Сейтқалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Құттұмұрат-ұлы
Махамбет аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі №249 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің
Т І З Б Е С І
Мүліктің атауы
Шығарылған (салынған) жылы
Теңгерім ұстаушы
1

1. Приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейткалиева М.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Қуттумурат-улы
Приложение к постановлению Махамбетского районного акимата № 249 от 14 сентября 2016 года
П Е Р Е Ч Е Н Ь
имуществ районной коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Наименование имуществ
Год выпуска (постройки)
Балансодержатель
1