Алмалы ауылдық округі елді мекендерінің кейбір көшелеріне атаулар беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Алмалы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 қазандағы № 157 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 қазанда № 3657 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, Алмалы ауылдық округі халқының пікірін ескеріп және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 2 тамыздағы қорытындысы негізінде Алмалы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алмалы ауылдық округінің атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Алмалы ауылындағы:
Бірінші көше - "Сатыбалды Дощанов" есімі;
Екінші көше - "Нәубет Нұралин" есімі;
2) Береке ауылындағы:
Бірінші көше – "Қапиза Тыныбекова" есімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Қ. Қойшығали

О присвоении наименований некоторым улицам населенных пунктов Алмалинского сельского округа
Решение акима Алмалинского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 14 октября 2016 года № 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 октября 2016 года № 3657
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения Алмалинского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 2 августа 2016 года аким Алмалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам населенных пунктов Алмалинского сельского округа:
1) в селе Алмалы:
Первая улица – имя "Сатыбалды Дощанов";
Вторая улица – имя "Нәубет Нұралин".
2) в селе Береке:
Первая улица – имя "Қапиза Тыныбекова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Қ. Қойшығали