Алмалы ауылының кейбір көшелеріне атаулар беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Алмалы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 144 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 3650 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, Алмалы ауылдық округі халқының пікірін ескеріп және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысы негізінде Алмалы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алмалы ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Алмалы ауылының шығыс бетіндегі солтүстіктен оңтүстікке қарай орналасқан № 1 көшеге "Жәңгір хан" атауы;
2) Алмалы ауылының шығыс бетіндегі солтүстіктен оңтүстікке қарай орналасқан № 2 көшеге "Жәнібек хан", атауы;
3) Алмалы ауылының Бейбітшілік көшесіне параллель көшеге "Доспанбет жырау" атауы;
4) Алмалы ауылының шығыс бетіндегі солтүстіктен оңтүстікке қарай орналасқан № 3 көшеге "Мұстафа Өзтүрік" атауы;
5) Алмалы ауылының шығыс бетіндегі солтүстіктен оңтүстікке қарай орналасқан № 4 көшеге "Балуан Шолақ" атауы;
6) Алмалы ауылының оңтүстік бетіндегі шығыстан батысқа қарай орналасқан № 1 көшеге "Шара Жиенқұлова";
7) Алмалы ауылының оңтүстік бетіндегі шығыстан батысқа қарай орналасқан № 2 көшеге "Ғарифолла Құрманғалиев";
8) Алмалы ауылының шығыстан батысқа қарай орналасқан № 1 көшеге "Ғали Орманов" атауы;
9) Алмалы ауылының шығыстан батысқа қарай орналасқан № 2 көшеге "Мұқан Төлебаев" атаулары берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Қ. Қойшығали

О присвоении наименований некоторым улицам села Алмалы
Решение Алмалинского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 29 сентября 2016 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 октября 2016 года № 3650
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения Алмалинского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 13 апреля 2016 года аким Алмалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Алмалы:
1) Улице № 1 расположенной от севера к югу на восточной стороне села Алмалы, наименование "Жәңгір хан";
2) Улице № 2 расположенной от севера к югу на восточной стороне села Алмалы, наименование "Жәнібек хан";
3) Улице параллельной стороне к улице Бейбітшілік села Алмалы наименование "Доспанбет жырау";
4) Улице № 3 расположенной от севера к югу на восточной стороне села Алмалы, наименование "Мұстафа Өзтүрік";
5) Улице № 4 расположенной от севера к югу на восточной стороне села Алмалы, наименование "Балуан Шолақ";
6) Улице № 1 расположенной от востока к западу на южной стороне села Алмалы, наименование "Шара Жиенқұлова";
7) Улице № 2 расположенной от востока к западу на южной стороне села Алмалы, наименование "Ғарифолла Құрманғалиев";
8) Улице № 1 расположенной с востока на запад села Алмалы наименование "Ғали Орманов";
9) Улице № 2 расположенной с востока на запад села Алмалы наименование "Мұқан Төлебаев";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Койшыгали