Ақтоғай ауылдық округіндегі елді мекендерінің кейбір көшелеріне атаулар беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 12 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 07 желтоқсанда № 3703 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37-баптарына сәйкес, Ақтоғай ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Ақтоғай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауылдық округіндегі елді мекендерінің кейбір көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
1). Ақтоғай ауылындағы бірінші көшеге "Махамбет", екінші көшеге "Исатай" және үшінші көшеге "Достық" атаулары;
2). Ө.Атамбаев елді мекендегі бірінші көшеге "Ғабдол Сланов" есімі;
3). Кеңөріс елді мекендегі бірінші көшеге "Шоқан Уәлиханов" есімі;
4). Бала Ораз елді мекендегі бірінші көшеге "Айша бибі" есімі.
2. Осы шешімді орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б. Орынғали

О присвоении наименований некоторым улицам населенных пунктов Актогайского сельского округа
Решение акима Актогайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 21 ноября 2016 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 декабря 2016 года № 3703
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения Актогайского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 13 апреля 2016 года, аким Актогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым улицам населенных пунктов Актогайского сельского округа:
1) в селе Актогай первой улице наименование "Махамбет", второй улице наименование "Исатай" и третьей улице наименование "Достық";
2) в населенном пункте О.Атамбаев первой улице имя "Ғабдол Сланов";
3) в населенном пункте Кенорис первой улице имя "Шоқан Уәлиханов";
4) в населенном пункте Бала Ораз первой улице имя "Айша бибі".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Орынгали