Бақсай ауылдық округіндегі елді мекендердің көшелеріне атаулар беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Бақсай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 21 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қыркүйекте № 3602 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35, 37-баптарына және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысына сәйкес, Бақсай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бақсай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
1) "Томан" елді мекеніндегі 1 (бір) көшеге "Каспий" атауы;
2) "Есмахан" елді мекеніндегі 2 (екі) көшеге "Алатау", "Байқоңыр" атаулары;
3) "Көздіқара" елді мекеніндегі 3 (үш) көшеге "Сарыарқа", "Ұлытау", "Бәйтерек" атаулары.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Ж. Бисенов

О присвоении наименований улиц населенных пунктов Баксайского сельского округа
Решение акима Баксайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 6 сентября 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 сентября 2016 года № 3602
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением ономастической комиссии Атырауской области от 13 апреля 2016 года, аким Баксайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам населенных пунктов Баксайского сельского округа:
1) 1 (одной) улице населенного пункта "Томан" наименование "Каспий";
2) 2 (двум) улицам населенного пункта "Есмахан" наименования "Алатау", "Байконур";
3) 3 (трем) улицам населенного пункта "Коздикара" наименования "Сарыарка", "Улытау", "Байтерек".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж. Бисенов