Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 120 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қазанда № 3626 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, 37 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Махамбет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) "Шұғыла" мөлтек ауданындағы:
төртінші көше – Оралхан Бөкей көшесі;
бесінші көше – Нұрғиса Тілендиев көшесі;
2) "Ынтымақ" мөлтек ауданындағы:
бірінші көше – Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесі;
екінші көше – Мұхит Мерәліұлы көшесі;
төртінші көше – Ілияс Есенберлин көшесі;
3) "Наркескен" мөлтек ауданындағы:
бірінші көше – Жұмекен Нәжімеденов көшесі;
4) "Самал" мөлтек ауданындағы:
бірінші көше – Әбілхайыр хан көшесі;
екінші көше – Мағжан Жұмабаев көшесі;
5) "Жасыл белдеу" мөлтек ауданындағы:
бірінші көше – Сырым Датұлы көшесі;
екінші көше – Мұрат Мөңкеұлы көшесі;
үшінші көше – Ғарифолла Құрманғалиев көшесі;
төртінші көше – Хамит Ерғалиев көшесі;
бесінші көше – Ғабит Мүсірепов көшесі;
алтыншы көше – Қайырғали Смағұлов көшесі;
жетінші көше – Әбділда Тәжібаев көшесі;
сегізінші көше – Шәмші Қалдаяқов көшесі;
тоғызыншы көше – Мұқағали Мақатаев көшесі;
оныншы көше – Төлеген Айбергенов көшесі;
6) "Игілік" мөлтек ауданындағы:
бірінші көше – Ыбырай Алтынсарин көшесі;
екінші көше – Халел Досмұхамедов көшесі;
7) "Шаттық" мөлтек ауданындағы:
екінші көше – Насихат Сүгірұлы көшесі;
үшінші көше – Күләш Байсейітова көшесі;
төртінші көше – Шәкен Айманов көшесі;
бесінші көше – Әл-Фараби көшесі;
алтыншы көше – Қожа Ахмет Яссауи көшесі;
жетінші көше – Әлкей Марғұлан көшесі;
сегізінші көше – Шәкәрім көшесі;
тоғызыншы көше – Абылай хан көшесі;
8) "Бірлік" мөлтек ауданындағы:
бірінші көше – Сәкен Сейфуллин көшесі;
екінші көше – Мұқан Төлебаев көшесі;
9) "Өткел" мөлтек ауданындағы:
бірінші көше – Көкжиек көшесі;
2. Сарытоғай ауылының жаңа мөлтек ауданындағы атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
бірінші көше – Қабанбай батыр көшесі;
екінші көше – Тәуке хан көшесі;
үшінші көше – Бурабай көшесі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін уақытша атқарушы
А. Сисенов

О присвоении наименовании улицам
Решение Акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 19 сентября 2016 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 октября 2016 года № 3626
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 апреля 2016 года, аким Махамбетского сельского округа РЕШИЛ:
Присвоить безымянным улицам села Махамбет следующие наименования:
1) в микрорайоне "Шугыла":
четвертая улица – улица Оралхан Бөкей;
пятая улица – улица Нұрғиса Тілендиев;
2) в микрорайоне "Ынтымак":
первая улица – улица Сұлтанмахмұт Торайғыров;
вторая улица – улица Мұхит Мерәліұлы;
четвертая улица – улица Ілияс Есенберлин;
3) в микрорайоне "Наркескен":
первая улица – улица Жұмекен Нажімеденов;
4) в микрорайоне "Самал":
первая улица – улица Әбілхайыр хан;
вторая улица – улица Мағжан Жұмабаев;
5) в микрорайоне "Зеленое кольцо":
первая улица – улица Сырым Датұлы;
вторая улица – улица Мұрат Мөңкеұлы;
третья улица – улица Ғарифолла Құрманғалиев;
четвертая улица – улица Хамит Ерғалиев;
пятая улица – улица Ғабит Мүсірепов;
шестая улица – улица Қайырғали Смагұлов;
седьмая улица – улица Әбділда Тәжібаев;
восьмая улица – улица Шәмші Қалдаяқов;
девятая улица – улица Мұқағали Мақатаев;
десятая улица – улица Төлеген Айбергенов;
6) в микрорайоне "Игилик";
первая улица – улица Ыбырай Алтынсарин;
вторая улица – улица Халел Досмұхамедов;
7) в микрорайоне "Шаттык":
вторая улица – улица Насихат Сүгірұлы;
третья улица – улица Күләш Байсейітова;
четвертая улица – улица Шәкен Айманов;
пятая улица – улица Әл-Фараби;
шестая улица – улица Қожа Ахмет Яссауи;
седьмая улица – улица Әлкей Марғұлан;
восьмая улица – улица Шәкәрім;
девятая улица – улица Абылай хан;
8) в микрорайоне "Бирлик":
первая улица – улица Сәкен Сейфуллин;
вторая улица – улица Мұқан Төлебаев;
9) в микрорайоне "Откел":
первая улица – улица Көкжиек;
2. Присвоить безымянным улицам нового микрорайона села Сарытогай следующие наименования:
первая улица – улица Қабанбай батыр;
вторая улица – улица Тәуке хан;
третья улица – улица Бурабай.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима сельского округа
А. Сисенов