Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 19 қарашадағы № 285-V "Исатай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 12-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 сәуірде № 3478 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 80-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 16.04.2024 № 80-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 19 қарашадағы № 285-V "Исатай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3396 санымен тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсанда аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған) шешімімен бекітілген қосымшасына келесі өзгеріс енгізілсін:
5 тармақтың 3) тармақшасының орыс тіліндегі мәтінінде "Расходы малообеспеченных семей (граждан), принимаемые к исчислению жилищной помощи, определяются как сумма расходов по каждому из вышеуказанных направлений." деген абзацы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, халықты әлеуметтік, құқықтық қорғау, мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс қимыл, депутаттық этика жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Тулебаев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
І сессиясының төрағасы
Л. Мутянова
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

О внесении изменения в решение районного маслихата от 19 ноября 2015 года № 285-V "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Исатайском районе"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 01 апреля 2016 года № 12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2016 года № 3478. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16 апреля 2024 года № 80-VIII
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16.04.2024 № 80-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в приложение, утвержденное решением районного маслихата от 19 ноября 2015 года № 285-V "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Исатайском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3396, опубликовано 31 декабря в районной газете "Нарын таны") следующее изменение:
в подпункте 3) пункта 5 в тексте на русском языке исключить абзац "Расходы малообеспеченных семей (граждан), принимаемые к исчислению жилищной помощи, определяются как сумма расходов по каждому из вышеуказанных направлений."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Тулебаев) районного маслихата по вопросам соблюдения законности, социальной, правовой защиты населения, государственной службы и противодействию коррупции, депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель І сессии
районного маслихата
Л. Мутянова
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев