Исатай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 қарашадағы № 56-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 желтоқсанда № 3692 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 шілдедегі № 252-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 02.07.2019 № 252-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық Кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына және "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 10030 санымен тіркелді) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Исатайскому району
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 4 ноября 2016 года № 56-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 декабря 2016 года № 3692. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 2 июля 2019 года № 252-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 02.07.2019 № 252-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) районный маслихат РЕШИЛ:

1. Исатай ауданы бойынша коммуналдық алдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Исатай аудандық мәслихатының
кезектен тыс VІІ сессиясының
төрағасы
Р. Абшеев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Исатайскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) районного маслихата по вопросам бюджета, финанса, экономики, предпринимательства, аграри и экологии.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной VII сессии
Исатайского районного маслихата
Р. Абшеев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев

Аудандық маслихаттың 2016 жылғы 4 қарашадағы кезектен тыс VII сессиясының № 56- VI шешіміне қосымша
Исатай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормасы
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке келетін м³ коммуналдық қалдықтарының жинақталу нормасы
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,971
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және тағы сол сияқтылар
1 орын

Приложение к решению внеочередной VII сессии районного маслихата № 56-VI от 4 ноября 2016 года
Норма образования и накопления комунальных отходов по Исатайскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов м³ на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,971
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и т.п.
1 место