2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 3749 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 147-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2018 № 147-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 269 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 513 364 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 009 266 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 41 314 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 695 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 457 089 мың теңге;
2) шығындар - 5 608 326 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 8 305 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 20 421 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 12 116 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 103 267 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 103 267 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 20 421 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 12 116 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 94 962 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 24.03.2017 № 79-VI; 30.06.2017 № 100-VI; 29.09.2017 № 105-VI; 14.12.2017 № 119-VI шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2017 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
әлеуметтік салық бойынша – 100%;

О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2016 года № 62-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 января 2017 года № 3749. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № 147-VI
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № 147-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом постановления "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 12 декабря 2016 года № 269, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 513 364 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 009 266 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 41 314 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 695 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 457 089 тысяч тенге;
2) затраты – 5 608 326 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 8 305 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 20 421 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 12 116 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 103 267 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 103 267 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов - 20 421 тысяча тенге;
погашение займов - 12 116 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 94 962 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24.03.2017 № 79-VI; 30.06.2017 № 100-VI; 29.09.2017 № 105-VI; 14.12.2017 № 119-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить на 2017 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районный бюджет в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты – 100%;
по социальному налогу – 100%.

Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 30.06.2017 № 100-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
3. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2017 жылға 1 485 505 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2017 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 0 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 4 317 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге – 4 965 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 6 257 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 17 836 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 30.06.2017 № 100-VI; 29.09.2017 № 105-VI; 14.12.2017 № 119-VI шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
6. 2017 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 24.03.2017 № 79-VI; 29.09.2017 № 105-VI; 14.12.2017 № 119-VI шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 20 421 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте:
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларды іске асыруға – 34 907 мың теңге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
автомобиль жолдарын күрделі жөндеу және жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға – 30 000 мың теңге;
білім беру мекемелерін материалдық–техникалық жабдықтауға – 56 951 мың теңге;

Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.06.2017 № 100-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
3. Предусмотреть на 2017 год объем субвенций, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 1 485 505 тысяч тенге.
4. Установить на 2017 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
0 тысяч тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
4 317 тысяч тенге –на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
4 965 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
6 257 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
17 836 тысяч тенге – на развитие рынка труда.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.06.2017 № 100-VI; 29.09.2017 № 105-VI; 14.12.2017 № 119-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2017 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24.03.2017 № 79-VI; 29.09.2017 № 105-VI; 14.12.2017 № 119-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 20 421 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
34 907 тысяч тенге –на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства.
30 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и капитальный ремонт автомобильных дорог;
56 951 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение организаций образования;

білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 100 460 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 15 871 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника мен құралдар сатып алуға – 108 323 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру жұмыстарын ұйымдастыруға – 3 312 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мақсатында ведомстволық бағыныстағы мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 7 440 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ұстауға, материалдық–техникалық базасын нығайтуға – 10 588 мың теңге;
автокөлік жолдарының құжаттарын дайындау шығындарына – 5 046 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 5 166 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 46 700 мың теңге;
аудандық мәслихат аппаратын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жабдықтауға – 11 551 мың теңге;
мемлекеттік органдар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жабдықтауға – 50 886 мың теңге;
спорт мекемесін ағымдағы ұстауға – 10 000 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 8 546 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 53 000 мың теңге;
мемлекеттік мекемелерде энергетикалық аудитті жүргізуге – 10 626 мың теңге;
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 24.03.2017 № 79-VI; 30.06.2017 № 100-VI; 29.09.2017 № 105-VI; 14.12.2017 № 119-VI шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
9. 2017 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 5- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11.2017 жылға ауылдық округтер бойынша жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінісі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (А. Рахметовке) жүктелсін.
13. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
14. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте:
автомобиль жолдарын жаңғыртуға және жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға – 256 200 мың теңге;
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 995 946 мың теңге;

100 460 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений образования;
15 871 тысяч тенге - на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
108 323 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудования для жилищно-коммунального хозяйства;
3 312 тысяч тенге - на организацию работ по благоустройству населенных пунктов;
7 440 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы подведомственных учреждении для обеспечения ветеринарной безопасности;
10 588 тысяч тенге – на содержание, материально-техническое оснащение организаций культуры;
5 046 тысяч тенге - на оформление документов автомобильных дорог;
5 166 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
46 700 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
11 551 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппарата районного маслихата;
50 886 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
10 000 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение учреждений спорта;
8 546 тысяч тенге - на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности.
53 000 тысяч тенге - на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
10 626 тысяч тенге – на проведение энергетического аудита в государственных учреждениях;
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24.03.2017 № 79-VI; 30.06.2017 № 100-VI; 29.09.2017 № 105-VI; 14.12.2017 № 119-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
10. Утвердить в составе районного бюджета на 2017 год размер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов, согласно приложению 5.
11. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправлениям в разрезе сельских округов на 2017 год, согласно приложению 6.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства экономики и бюджета, финансов (А. Рахметов).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
14. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
256 200 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и реконструкцию автомобильных дорог;
995 946 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;

коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және салуға – 8 270 мың теңге;
жобалау-сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына –27 257 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және қайта құруға – 20 867 мың теңге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
ауыл шарушылығы объектілерін дамытуға – 1 500 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға – 40 893 мың теңге.
жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға – 0 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 0 мың теңге;

8 270 тысяч тенге – на проектирование и строительство жилья коммунального жилищного фонда;
27 257 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
20 867 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию объектов образования.
1 500 тысяч тенге - на развитие объектов сельского хозяйства;
40 893 тысяч тенге – на развитие объектов культуры.
0 тысяч тенге - на развитие теплоэнергетической системы;
0 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;

мемлекеттік органдардың объектілерін дамытуға – 17 903 мың теңге;
Ескерту. 14-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 24.03.2017 № 79-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 30.06.2017 № 100-VI; 29.09.2017 № 105-VI; 14.12.2017 № 119-VI шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Аудандық мәслихаттың кезекті
VIII сессиясының төрағасы
Р. Абшеев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

17 903 тысяч тенге – на развитие объектов государственных органов;
Сноска. Решение дополнено пунктом 14 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24.03.2017 № 79-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.06.2017 № 100-VI; 29.09.2017 № 105-VI; 14.12.2017 № 119-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Председатель очередной
VIII сессии районного маслихата
Р. Абшеев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев

3 531 357
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
274 462
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
218 712
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18 617
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 617
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
65 339
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
55 179
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 160
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
134 756
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123 956
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 800
02
Қаржылық қызмет
3 100
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 100
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
600
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 500
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
52 650
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 947
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 947
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23 313
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 313
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
19 390
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 390
2
Қорғаныс
14 378
01
Әскери мұқтаждар
11 178
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 178
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11 178
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 200
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 200
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алды алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

3 531 357
1
Государственные услуги общего характера
274 462
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
218 712
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18 617
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18 617
122
Аппарат акима района (города областного значения)
65 339
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
55 179
003
Капитальные расходы государственного органа
10 160
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
134 756
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123 956
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 800
02
Финансовая деятельность
3 100
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 100
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
600
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 500
09
Прочие государственные услуги общего характера
52 650
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 947
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 947
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23 313
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 313
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
19 390
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
19 390
2
Оборона
14 378
01
Военные нужды
11 178
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 178
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11 178
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3 200
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 200
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы