Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Қызылқоға ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 ақпанда № 3455 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, көшеге атау беру мақсатында Қызылқоға ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға ауданы, Қызылқоға ауылдық округі, Қарабау ауылындағы жаңа көшеге "Нығмет Көмековтің" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылқоға ауылдық округінің әкімі: С. Измуканов

О присвоении наименования улице
Решение акима Кызылкогинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 6 января 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 февраля 2016 года № 3455
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях присвоения наименования улице аким Кызылкогинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице в селе Карабау, Кызылкогинского сельского округа, Кызылкогинского района наименование "Ныгмета Кумекова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистраций в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылкогинского сельского округа С. Измуканов