Индер ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 3447 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Индер ауданы әкімінің 16.01.2020 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33, 37 -баптарына сәйкес Индер ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан аумағында қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Аудан әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 14 "Индер ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3108 тіркелген, аудандық "Дендер" газетінің 2015 жылдың 5 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Д.Д.Шамұратовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан
(ИБЖСМ)_________ (ИААСК)_________
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атырау облысы Дене шынықтыру
және спорт басқармасының Индер
балалар – жасөспірімдер спорт мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекеме
директорының уақытша міндетін атқарушы:
" 13 " қаңтардағы 2016 жыл
А. Бакенов
Индер аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы:
" 13 " қаңтардағы 2016 жыл
Б. Құнас
Индер ауданы әкімінің
2016 жылғы "13" қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Индер ауданының аумағында сайлау учаскелерінің орналасқан орны және шекаралары
№110 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, Тұхфатов көшесі №30-а үй, "Индер аудандық білім бөлімінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71234/ 2-29-88
Шекаралары: С.Нұрқасынов көшесі, Қ.Бектұрғанов көшесі, Тұхфатов көшесі, С.Сейфуллин көшесі, Сейфуллин тұйық көшесі, Шахтер көшесі, Шахтер тұйық көшесі, Қорғантау көшесі, Қорғантау тұйық көшесі, М.Маметова көшесі, Ә.Молдағұлова көшесі, Ақтау көшесі, ІV- учаскесі және "Барлаушы" мөлтек ауданында орналасқан үйлер.
№111 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, Бейбітшілік көшесі №1-үй, "Индер ауданы Индербор кенті әкімі аппаратының "Индер-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" ғимараты.

Об образовании избирательных участков на территории Индерского района
Решение акима Индерского района Атырауской области от 13 января 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 января 2016 года № 3447. Утратило силу решением акима Индерского района Атырауской области от 16 января 2020 года № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Индерского района Атырауской области от 16.01.2020 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Индерского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Индерской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение районного акима от 25 февраля 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории Индерского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3108, опубликовано в районной газете "Дендер" 5 марта 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Шамуратова Д.Д.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Арыстан
(ИДЮСШ)_______ (ИРТИК)_______
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий обязанности
директора коммунального
государственного учреждения
"Индерская детско-юношеская
спортивная школа" Управления
физической культуры и спорта
Атырауской области:      А. Бакенов
"13" января 2016 год
Председатель Индерской районной
территориальной избирательной комиссии:      Б. Кунас
"13" января 2016 год
Приложение к решению
акима Индерского района
№ 1 от "13" января 2016 года
Избирательные участки, их местонахождение и границы на территории Индерского района
Избирательный участок № 110
Местонахождение: поселок Индербор, улица Тухфатова дом №30-а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ш.Валиханова Индерского районного отдела образования".
Телефон 8/71234/ 2-29-88
Границы: улица С.Нуркасинова, улица К.Бектурганова, улица Тухфатова, улица С.Сейфуллина, переулок Сейфуллина, улица Шахтерский, переулок Шахтерский, улица Коргантау, переулок Коргантау, улица М.Маметовой, улица А.Молдагуловой, улица Актау, ІV- участок и все дома, расположенные в микрорайоне "Барлаушы".
Избирательный участок №111
Местонахождение: поселок Индербор, улица Бейбитшилик дом №1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Индер-Мадениет" аппарата акима поселка Индербор Индерского района".

Телефон 8/71234/ 2-10-15
Шекаралары: С.Ғабдуллин көшесі, Бейбітшілік көшесі, Майдыров көшесі № 1б, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7; Қазиев көшесі, Нұржанов көшесі, Шыршалы көшесі, Көпбаев көшесі, Нысанбаев көшесі, І – проезд, ІІ – проезд, ІІІ – проезд, ІV – проезд, V – проезд, VІ – проезд, Меңдіғалиев көшесі, Құбашев көшесі, Т.Ізтаев (VІІ проезд) көшесі, VІІІ – проезд, ІХ – проезд, Бейбарыс көшесі, Бейбарыс тұйық көшесі, Қонаев көшесі №1, 1А, 7, 9, 11; Уәлиханов көшесі, Асанқайғы көшесі.
№112 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, Қонаев көшесі №17-а үй, "Индер аудандық білім бөлімінің М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71234/ 2-11-82
Шекаралары: Төленбаев көшесі, Төленбаев тұйық көшесі, Д.Сұлтанғалиев көшесі, Б.Қабиев көшесі, Жамбыл көшесі, Г.Шамин көшесі, Амангелді көшесі, Мөңкеұлы көшесі, Мөңкеұлы тұйық көшесі, Горький көшесі, Мұсабаев көшесі, Абай көшесі, Момышұлы көшесі, Иманғазиев көшесі, Әубакіров көшесі, Бозекенов көшесі, Бозекенов тұйық көшесі, Қонаев көшесі №6, 6а, 6б, 6в үйлері, Сәтпаев көшесі, Сәтпаев тұйық көшесі.
№113 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, Махамбет көшесі №14 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Индер көп бейінді ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 2-20-72
Шекаралары: Махамбет көшесіндегі және "Болашақ", "Шығыс" мөлтек аудандарында орналасқан барлық үйлер, Қазақстан көшесі, Қ.Қаражанов көшесі, Тайсойған көшесі №7, 9, 10; Қонаев көшесі №22, 24.
№114 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, Оңдасынов тұйық көшесі №2 үй, "Индер аудандық білім бөлімінің Көктем қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71234/ 3-01-57
Шекаралары: Көктем мөлтек ауданы, Майдыров көшесі № 1а, Нұрпейісова көшесі, О.Нығыметдинов көшесі, Тайманов көшесі, Тайманов тұйық көшесі, Ақжайық көшесі, Досалиев көшесі, Құрманғазы көшесі, Алғашық көшесі, Атырау көшесі, Атырау тұйық көшесі, Алғабас көшесі, Алғабас тұйық көшесі, Нұрманов көшесі, Көктем-2 көшесі № 7, 39, 42, 43, 46; Көктем тұйық көшесі, Оңдасынов көшесі, Ж.Кенжетаев көшесі, Қалимов көшесі, Қалимов тұйық көшесі, Тайсойған көшесі №5, 5-а, 14, 16, 18; Қонаев №21 үй.
№115 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Бөдене ауылы, М.Мөңкеұлы көшесі №1 үй, "Индер аудандық білім бөлімінің Бөдене орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71234/ 26-3-11
Шекаралары: Бөдене ауылы, Жәкесбай учаскесі-№1, Ақсерке учаскесі №1; Алғабас учаскесі.
№116 сайлау учаскесі

Телефон 8/71234/ 2-10-15
Границы: улица С.Габдуллина, улица Бейбитшилик, улица Майдырова №1б, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7; улица Казиева, улица Нуржанова, улица Шыршалы, улица Купбаева, улица Нысанбаева, І – проезд, ІІ – проезд, ІІІ – проезд, ІV – проезд, V – проезд, VІ – проезд, улица Мендигалиева, улица Кубашева, улица Т.Изтаева (VІІ проезд), VІІІ – проезд, ІХ-проезд, улица Бейбарыс, переулок Бейбарыс, улица Конаева №1, 1А, 7, 9, 11; улица Валиханова, улица Асанкайгы.
Избирательный участок № 112
Местонахождение: поселок Индербор, улица Кунаева дом №17-а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М.Ауэзова Индерского районного отдела образования".
Телефон 8/71234/ 2-11-82
Границы: улица Туленбаева, переулок Туленбаева, улица Д.Султангалиева, улица Б.Кабиева, улица Жамбыла, улица Г.Шамина, улица Амангелди, улица Монкеулы, переулок Монкеулы, улица Горького, улица Мусабаева, улица Абая, улица Момышулы, улица Имангазиева, улица Аубакирова, улица Бозекенова, переулок Бозекенова, улица Конаева №6, 6а, 6б, 6в дома, улица Сатпаева, переулок Сатпаева.
Избирательный участок № 113
Местонахождение: поселок Индербор, улица Махамбета дом №14 здание коммунального государственного казенного предприятия "Индерский многопрофильный колледж сельского хозяйства" Управления образования Атырауской области.
Телефон 8/71234/ 2-20-72
Границы: все дома, расположенные по улице Махамбета и в микрорайонах "Болашак" и "Шыгыс", улица Казахстан, улица К.Каражанова, улица Тайсойган №7, 9, 10; улица Қонаева №22, 24.
Избирательный участок № 114
Местонахождение: поселок Индербор, переулок Ондасынова дом №2, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа Коктем Индерского районного отдела образования".
Телефон 8/71234/ 3-01-57
Границы: микрорайон Коктем, улица Майдырова №1а, улица Нурпеисовой, улица О.Нигметдинова, улица Тайманова, переулок Тайманова, улица Акжайык, улица Досалиева, улица Курмангазы, улица Алгашык, улица Атырау, переулок Атырау, улица Алгабас, переулок Алгабас, улица Нурманова, улица Коктем-2 №7, 39, 42, 43, 46; переулок Коктем, улица Ондасынова, улица Ж.Кенжетаева, улица Калимова, переулок Калимова, улица Тайсойган №5, 5-а, 14, 16, 18; улица Конаева дом №21.
Избирательный участок № 115
Местонахождение: Индерский район, село Будене, улица М.Мункеулы дом №1, здание государственного коммунального учреждения "Буденевская средняя школа Индерского районного отдела образования".
Телефон 8/71234/ 26-3-11
Границы: село Бодене, участок Жакесбай – №1; участок Аксерке - №1; участок Алгабас.
Избирательный участок № 116

Орналасқан орны: Индер ауданы, Жарсуат ауылы, Ділмұқашев көшесі №27/2 үй, "Индер ауданы Жарсуат ауылдық округі әкімі аппаратының "Жарсуат-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 23-5-96
Шекаралары: Жарсуат ауылы, Ақтан елді мекені, Қызылжар елді-мекені, Базым, Сансыз, Жаңақұдық, Баймағанбет, Молымбет – 1 учаскелері.
№117 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Құрылыс ауылы, Мектеп көшесі №3 үй, "Индер ауданы Жарсуат ауылдық округі әкімі аппаратының "Құрылыс-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 29-6-07
Шекаралары: Құрылыс ауылы, Бұхар елді-мекені, Көтібай, Кетебай, Жаманқұдық, Ескі Мәтеш, Қуат, Орлой, Мықтыбай, Қырыққұдық, Қуысой, Мита, Жамансай, Тасқұдық, Өтеміс, Анаржалы учаскелері.
№118 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Көктоғай ауылы, Сейфуллин көшесі №36 үй, "Индер ауданы Көктоғай ауылдық округі әкімі аппаратының "Көктоғай-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 28-7-49
Шекаралары: Көктоғай ауылы, Топайлы, Ақтөбе, Мұқанәлі, Шегәлі, Жолқызыл, Ноғайтөбе, Асанбай, Шумный, Махмет, Жолқұдық, Бәкібас, Әбілен, Абуғали, Жылқыбай, Фарид, Құрмет, Каки, Хамзат, Төсқұдық, Мәмбет, Ұзақбай, Мұғал, Көктерек учаскелері.
№119 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, Мендігалиев көшесі №30а үй, "Атырау облысы Дене шынықтыру және спорт басқармасының Индер балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71234/ 2-16-95
Шекаралары: Қонаев көшесіндегі 19, 20 үйлер және Майдыров көшесі №1 үй.
№120 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Өрлік ауылы, Үсенов көшесі №54 үй, "Индер ауданы Өрлік ауылдық округі әкімі аппаратының "Өрлік-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 27-5-90
Шекаралары: Өрлік ауылында орналасқан барлық үйлер.
№121 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Өрлік ауылдық округі, Сыралы №1 учаске.
Телефон 8/71234/ 5-51-49
Шекаралары: Жұлдыз учаскесінде орналасқан үйлер.
№122 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Есбол ауылы, Тайманов көшесі №43 үй, "Индер аудандық білім бөлімінің Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71234/ 24-6-99
Шекаралары: Есбол ауылы Сейфуллин, Мөңкеұлы, Нүрпейсова, Нысанбаев, Имангазиев, Тайманов, Шуйншкалиев, Сұлтанов, Куанышбаев, Бахитов, Махамбет, Ауезов, Датов, Жамбыл, Алипова, Мусагалиев, Бозекенов, Сейтов, Қабдыраш көшелеріндегі және Елеусін учаскесіндегі орналасқан барлық үйлер.
№123 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Ынтымақ ауылы, Қабдыраш көшесі №13 үй, "Индер ауданы Есбол ауылдық округі әкімі аппаратының "Ынтымақ-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Индерский район, село Жарсуат, улица Дильмукашева дом №27/2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жарсуат-Мадениет" аппарата акима Жарсуатского сельского округа Индерского района".
Телефон 8/71234/ 23-5-96
Границы: село Жарсуат, населенный пункт Актан, населенный пункт Кызылжар, участки Базым, Сансыз, Жанакудык, Баймаганбет, Молымбет-1.
Избирательный участок № 117
Местонахождение: Индерский район, село Курылыс, улица Мектеп дом №3, здание государственного коммунального казенного предприятия "Курлыс-Мадениет" аппарата акима Жарсуатского сельского округа Индерского района".
Телефон: 8/71234/ 29-6-07
Границы: село Курылыс, населенный пункт Бухар, участки Котибай, Кетебай, Жаманкудык, Ески Матеш, Куат, Орлой, Мыктыбай, Кырыккудык, Куысой, Мита, Жамансай, Таскудык, Отемис, Анаржалы.
Избирательный участок № 118
Местонахождение: Индерский район, село Коктогай, улица Сейфуллина дом №36, здание государственного коммунального казенного предприятия "Коктогай-Мадениет" аппарата акима Коктогайского сельского округа Индерского района".
Телефон: 8/71234/ 28-7-49
Границы: село Коктогай, участки Топайлы, Актобе, Муканали, Шегали, Жолкызыл, Ногайтобе, Асанбай, Шумный, Махмет, Жолкудык, Бакибас, Абилен, Абугали, Жылкыбай, Фарид, Курмет, Каки, Хамзат, Тоскудык, Мамбет, Узакбай, Мугал, Коктерек.
Избирательный участок № 119
Местонахождение: поселок Индербор, улица Мендигалиева дом №30а, здание коммунального государственного учреждения "Индерская детско-юношеская спортивная школа" Управления физической культуры и спорта Атырауской области.
Телефон 8/71234/ 2-16-95
Границы: улица Конаева дома №19, 20 и улица Майдырова дом №1.
Избирательный участок № 120
Местонахождение: Индерский район, село Орлик, улица Усенова, дом №54, здание государственного коммунального казенного предприятия "Орлик-Мадениет" аппарата акима Орликовского сельского округа Индерского района".
Телефон: 8/71234/ 27-5-90
Граница: Все дома расположенные в селе Орлик.
Избирательный участок № 121
Местонахождение: Индерский район, село Орлик, участок Сыралы №1.
Телефон 8/71234/ 5-51-49
Граница: Дома расположенные на участке Жулдыз.
Избирательный участок № 122
Местонахождение: Индерский район, село Есбол, улица Тайманова дом №43, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жамбыла Индерского районного отдела образования".
Телефон: 8/71234/ 24-6-99
Границы: Все дома, расположенные на улицах Сейфуллина, Монкеулы, Нурпеисовой, Нысанбаева, Имангазиева, Тайманова, Шуйншкалиева, Султанова, Куанышбаева, Бахитова, Махамбета, Ауэзова, Датова, Жамбыла, Алиповой, Мусагалиева, Бозекенова, Сейтова, Кабдраша в селе Есбол и на участке Елеусин.
Избирательный участок № 123
Местонахождение: Индерский район, село Ынтымак, улица Кабдраша дом №13, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ынтымак-Мадениет" аппарата акима Есболского сельского округа Индерского района".

Телефон 8/71234/ 25-6-81
Шекаралары: Ынтымақ ауылы, Өмірәлі, Қайсағали және Үшаша учаскелерінде орналасқан барлық үйлер.
№124 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Есбол ауылы, Құрманғазы көшесі №8 үй, "Индер аудандық білім бөлімінің Кулагино орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71234/ 24-5-20
Шекаралары: Есбол ауылындағы Құрманғазы, Ахметов, Сайханов, Есбосынов көшелеріндегі, Меңдібай және Маринка учаскелерінде орналасқан барлық үйлер.
№125 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Елтай ауылы, Жеңіс көшесі №22 үй "Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімі аппаратының "Елтай-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 25-7-02
Шекаралары: Елтай ауылында орналасқан барлық үйлер.
№126 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Аққала ауылы, Жұмалиев көшесі №24 үй, "Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімі аппаратының "Аққала-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 29-1-17
Шекаралары: Аққала ауылында және Мұнай айдау стансасында (НПС) орналасқан барлық үйлер.
№127 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Елтай ауылы, участок Жырақұдык, Жанаман қыстағы 1.
Телефон 8/71234/ 55-1-35
Шекаралары: Жырақұдық учаскесінде орналасқан барлық үйлер.

Телефон: 8/71234/ 25-6-81
Границы: Все дома, расположенные в селе Ынтымак и на участках Омирали, Кайсагали, Ушаша.
Избирательный участок № 124
Местонахождение: Индерский район, село Есбол, улица Курмангазы дом №8, здание коммунального государственного учреждения "Кулагинская средняя школа Индерского районного отдела образования".
Телефон: 8/71234/ 24-5-20
Границы: Все дома расположенные на улицах Курмангазы, Сайханова, Ахметова, Еспусинова и на участках Мендибай и Маринка в селе Есбол.
Избирательный участок № 125
Местонахождение: Индерский район, село Елтай, улица Женис дом №22, здание государственного коммунального казенного предприятия "Елтай-Мадениет" аппарата акима Елтайского сельского округа Индерского района".
Телефон: 8/71234/ 25-7-02
Граница: Все дома расположенные в селе Елтай.
Избирательный участок № 126
Местонахождение: Индерский район, село Аккала, улица Жумалиева дом №24, здание государственного коммунального казенного предприятия "Аккала-Мадениет" аппарата акима Елтайского сельского округа Индерского района".
Телефон: 8/71234/ 29-1-17
Границы: Все дома, расположенные в селе Аккала и на Нефтеперекачивающей станции (НПС).
Избирательный участок № 127
Местонахождение: Индерский район, село Елтай, участок Жыракудык, зимовка Жанаман-1.
Телефон: 8/71234/ 55-1-35.
Граница: Все дома расположенные на участке Жыракудык.