Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 327-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 4-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 3494 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 85-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 10.02.2017 № 85-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат кезекті ІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 327-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3440 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 064 828" сандары "4 387 764" сандарымен ауыстырылсын;
"736 099" сандары "777 515" сандарымен ауыстырылсын;
"3 324 607" сандары "3 606 127" сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4 064 828" сандары "4 408 972" сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы:
"25 452" сандары "46 660" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "0" саны "21 208" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"619 882" сандары "631 443" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге – 35 030 мың теңге";
"жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге – 42 087 мың теңге";
"үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 55 316 мың теңге";
8 тармақта:
"12 675" сандары "34 785" сандарымен ауыстырылсын;
"11 840" сандары "17 098" сандарымен ауыстырылсын;
"15 843" сандары "35 499" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"e-learning" электрондық оқыту жүйесіне – 9 905 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 327-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 26 апреля 2016 года № 4-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 апреля 2016 года № 3494. Утратило силу решением маслихата Индерского района Атырауской области от 10 февраля 2017 года № 85-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата Индерского района Атырауской области от 10.02.2017 № 85-VI.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат на очередной ІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 327-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3440, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Дендер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 064 828" заменить цифрами "4 387 764";
цифры "736 099" заменить цифрами "777 515";
цифры "3 324 607" заменить цифрами "3 606 127";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4 064 828" заменить цифрами "4 408 972";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "25 452" заменить цифрами "46 660";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "21 208";
в пункте 7:
цифры "619 882" заменить цифрами "631 443";
дополнить строками следующего содержания:
"35 030 тысяч тенге - на обеспечение экономической стабильности";
"42 087 тысяч тенге – на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов";
"55 316 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе";
в пункте 8:
цифры "12 675" заменить цифрами "34 785";
цифры "11 840" заменить цифрами "17 098";
цифры "15 843" заменить цифрами "35 499";
дополнить строками следующего содержания:
"9 905 тысяч тенге - на систему электронного обучения "e-learning";

"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа арнаулы техникалар және жабдықтар сатып алуға – 42 000 мың теңге";
"балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге – 24 878 мың теңге";
"алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 2 000 мың теңге";
"елді мекендердің егжейлі-тегжейлі жоспарлау жобасын жасақтауға – 52 300 мың теңге".

"42 000 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудования для жилищно-коммунального хозяйства;
"24 878 тысяч тенге – на дополнительное образование для детей и юношества по спорту";
"2 000 тысяч тенге – на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения";
"52 300 тысяч тенге - на разработку проекта детальной планировки населенных пунктов".

2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 5 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Құлғалиев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІІ сессиясының төрағасы
Ө. Оразғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров

2. Приложения № 1, № 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (С. Кулгалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной
ІІ сессии районного маслихата
У. Уразгалиев
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров