Индер ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысын бекіту туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 201 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қыркүйекте № 3622 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 235 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 29.09.2017 № 235 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Индер ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылып отырған Индер ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Нұрлыбаевқа жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Индерском районе
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области от 13 сентября 2016 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 сентября 2016 года № 3622. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 235
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 29.09.2017 № 235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Индерском районе.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурлыбаева К.

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан
Индер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "13" қыркүйектегі201 қаулысымен бекітілді
Индер ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру мекемелерінде тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі мекемелерде жан басына шағып қаржыландырудың мөлшері айына (теңге)
Мектепке дейінгі білім мекемелерінде ата-ананың ақы төлеу мөлшері айына (теңге)
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Балабақша
Күніне бір баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
Айына бір баланың тамағына шығын теңге (көп емес)
Бөбекжай
Бақша
Бөбекжай
Бақша

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан
Утвержден постановлением акимата Индерского района № 201 от "13" сентября 2016 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Индерскому району
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Из Республиканского бюджета
Из Местного бюджета
Детский сад
Расходы на питание одного ребенка в день (не более), тенге
Расходы на питание одного ребенка в месяц (не более), тенге
Ясли
Сад
Ясли
Сад