Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 327-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 72-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 3718 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 85-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 10.02.2017 № 85-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудандық мәслихат депутаттарының ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс VІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 327-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3440 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 563 378" саны "4 779 584" сандарымен ауыстырылсын;
"756 065" саны "793 065" сандарымен ауыстырылсын;
"3 781 725" сандары "3 960 931" сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4 584 586 " сандары "4 800 792" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақтағы:
"16 000" сандары "15 054" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 327-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2016 года № 72-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2016 года № 3718. Утратило силу решением маслихата Индерского района Атырауской области от 10 февраля 2017 года № 85-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата Индерского района Атырауской области от 10.02.2017 № 85-VI.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов районного маслихата, районный маслихат на внеочередной VІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 327-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3440, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Дендер") следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 563 378" заменить цифрами "4 779 584";
цифры "756 065" заменить цифрами "793 065";
цифры "3 781 725" заменить цифрами "3 960 931";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4 584 586" заменить цифрами "4 800 792";
в пункте 8:
цифры "16 000" заменить цифрами "15 054";
дополнить строками следующего содержания:

"бюджеттік мекемелерді ағымдағы ұстауға – 180 126 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 5, № 6 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2, № 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Құлғалиев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс VІІІ сессиясының
төрағасы
Ә. Қарашина
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров

"180 126 тысяч тенге - на текущее содержание бюджетных учреждений".
2. Приложения № 1, № 5, № 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2, № 3 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (С. Кулгалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
VІІІ сессии районного маслихата
А. Карашина
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 270
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
12 270
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы "13" желтоқсандағы кезектен тыс VІІІ сессиясының № 72-VІ шешiмiне № 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы кезектен тыс ХХХІV сессиясының № 327-V шешiмiне № 5 қосымша
Кенттiк, ауылдық округтер әкiмдерi аппараттарының 2016 жылға арналған бюджеттiк бағдарламаларын қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Бағдарламалардың коды
Кенттiң, ауылдық округтердiң атауы
Бюджеттiк бағдарламалардың атауы
Индербор кенті
Жарсуат ауылдық округi
Бөдене ауылдық округi
Көктоғай ауылдық округi

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 270
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
12 270
Приложение № 2 к решению № 72-VІ внеочередной VІІІ сессии районного маслихата от "13" декабря 2016 года
Приложение № 5 к решению № 327-V внеочередной ХХХІV сессии районного маслихата от 21 декабря 2015 года
Объем финансирования бюджетных программ на 2016 год аппаратов акимов поселка, сельских округов (тысяч тенге)
Код программы
Наименование поселка, сельских округов
Наименование бюджетных программ
Поселок Индербор
Жарсуатский сельский округ
Боденевский сельский оруг
Коктогайский сельский округ