Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 05 ақпандағы № 6 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 ақпанда № 3465 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 03.05.2016 № 13 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Индер аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 03 ақпандағы № 01-07-4/35 ұсынысы негізінде Елтай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Елтай ауылдық округінде орналасқан "Сорқабақ-1" қыстағына мүйізді ірі қара малдарынан құтырма ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс – шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Индер аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Дүйшім
"КЕЛІСІЛДІ"
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Индер аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының бас дәрігері:
"04" ақпан 2016 жыл
А. Доспаева
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің Атырау облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Индер аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы:
"04" ақпан 2016 жыл
Ш. Ержанова

Об установвлении ограничительных мероприятий
Решение акима Елтайского сельского округа Индерского района Атырауской области от 05 февраля 2016 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 февраля 2016 года № 3465
Сноска. Утратило силу решением акима Елтайского сельского округа Индерского района Атырауской области от 03.05.2016 № 13.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Индерской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 03 февраля 2016 года № 01-07-4/35 аким Елтайского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бешенства среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия в зимовке "Сорқабақ-1", расположенного в Елтайском сельском округе.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Индерская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Индерское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области, Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Дуйшим
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач коммунального
государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения
"Индерская центральная районная
больница" Управления здравоохранения
Атырауской области
"04" февраля 2016 года
А. Доспаева
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Индерское районное управление по
защите прав потребителей
Департамента по защите прав
потребителей Атрауской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казакстан"
"04" февраля 2016 года
Ш. Ержанова