Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 344-V "Мақат ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 14-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 мамырда № 3510 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 86-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 16.04.2024 № 86-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 cәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 344-V "Мақат ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3435 санымен тіркелген, "Мақат тынысы" газетінде 2016 жылы 28 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Қағиданың:
4 тармағындағы "Атырау облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалының Мақат аудандық бөлімі" деген сөздер "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Атырау облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаментінің Мақат аудандық бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
5 тармағының 3) тармақшасының 2 абзацы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссияға (Б. Аманғалиев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн откен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІІ сессиясының төрағасы
Г. Саликова
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 344-V "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Макатском районе"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 19 апреля 2016 года № 14-VІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 мая 2016 года № 3510. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 16 апреля 2024 года № 86-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 16.04.2024 № 86-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 344-V "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Макатском районе" (зарегистрированное в ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3435, опубликованное 28 января 2016 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
в Правилах:
в пункте 4 слова "Макатский районный отдел филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Атырауской области" заменить словами "отдел Макатского департамента "Центр обслуживания населения" - филиала некомерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Атырауской области";
ислючить второй абзац подпункта 3) пункта 5.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдение законности (Б. Амангалиев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ІІ
сессии районного маслихата
Г. Саликова
Секретарь маслихата К. Исмагулов