Ганюшкин ауылының шекарасын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № 228 қаулысы және Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 маусымдағы № 42-VI бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 шілдеде № 3570 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбына өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 18.03.2020 № 85 қаулысы және Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 18.03.2020 № 495-VІ бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31-баптарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалпы аумағы 1 913 гектар және ұзындығы 22 742 метр болатын Құрманғазы ауылының шекарасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 18.03.2020 № 85 қаулысы және Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 18.03.2020 № 495-VІ бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (Ж. Бектемиров) және аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, жастар саясаты, заңдылық және құқықтық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы М. Қуаншалиев) жүктелсін.
3. Осы қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ІVсессиясының
төрағасы
Ө. Тәжібаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов
(ҚАӘ) (ҚАМ)
Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № 228 қаулысымен және аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 маусымдағы № 42-VI шешімімен бекітілді
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 18.03.2020 № 85 қаулысы және Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 18.03.2020 № 495-VІ бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Құрманғазы ауылының әкімшілік
шекарасының ЖОСПАРЫ
Масштаб 1: 10 0000

Об установлении границ села Ганюшкино
Cовместное постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 10 июня 2016 года № 228 и решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13 июня 2016 года № 42-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июля 2016 года № 3570.
Сноска. Наименование решения с изменением внесенным постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 18.03.2020 № 85 и решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области маслихата от 18.03.2020 № 495-VІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Құрманғазы общей площадью 1 913 гектар и протяжҰнностью 22 742 метра согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 - с изменением, внесенным постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 18.03.2020 № 85 и решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области маслихата от 18.03.2020 № 495-VІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима района (Ж. Бектемиров) и на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной сферы, молодежной политики, законодательства и права председатель М. Куаншалиев.
3. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района Б. Шаяхметов
Председатель внеочередной ІV сессии
районного маслихата
О. Тажибаев
Cекретарь районного маслихата Б. Жугинисов
(КРА) (КРМ)
Утверждено постановлением районного макимата № 228 от 10 июня 2016 года и решением районного маслихата № 42-VI от 13 июня 2016 года
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 18.03.2020 № 85 и решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области маслихата от 18.03.2020 № 495-VІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПЛАН административной границы
села Құрманғазы Курмангазинского
района Атырауской области масштаб 1: 10 000
Общая площадь границы

Құрманғазы ауылы шекарасының жалпы ауданы – 1 913 га
шекарасының ұзындығы 22 742 метр
Аудан әкімі Б. Шаяхметов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов

села Құрманғазы – 1 913 га
Протяженность границы 22 742 метр
Аким района Б. Шаяхметов
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов