Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 331 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 3593 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 185 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 28.05.2019 № 185 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Бектемировке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов

О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 29 июля 2016 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 августа 2016 года № 3593. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 28 мая 2019 года № 185 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 28.05.2019 № 185 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектемирова Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Шаяхметов

Аудан әкімдігінің 2016 жылғы "29" шілдедегі № 331 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүліктің атауы
Шығарылған жылы
Баланс ұстаушысы
1
Toyota Prado автокөлігі
тіркеу нөмірі 055RK06
2007
"Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
Ваз 21213 Нива автокөлігі
тіркеу нөмірі Е508ВЕ
2004
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Байда ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3

Приложение к постановлению акимата района от "29" июля 2016 года № 331
Перечень имущества районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска
Балансодержатель
1
Автомобиль Toyota Prado
регистрационный номер
055RK06
2007
Государственное учреждение "Аппарат акима Курмангазинского района"
2
Автомобиль Ваз 21213 Нива
регистрационный номер
Е508ВЕ
2004
Государственное учреждение "Аппарат акима Байдинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
3

Газ 3102-121 автокөлігі
тіркеу нөмірі Е952ВР
2007
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Автомобиль Газ 3102-121
регистрационный номер
Е952ВР
2007
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"