Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 100-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 3716 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 127-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 24.02.2017 № 127-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудандық мәслихат депутаттарының ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3438 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"7 972 008" сандары "8 123 508" сандарымен ауыстырылсын;
"1 639 510" сандары "1 640 218" сандарымен ауыстырылсын;
"9 005" сандары "8 297" сандарымен ауыстырылсын;
"6 318 127" сандары "6 469 547" сандарымен ауыстырылсын.
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"8 000 012" сандары "8 151 432" сандарымен ауыстырылсын.
10 - тармақта:
"166 405" сандары "54 205" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2016 года № 100-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2016 года № 3716. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24 февраля 2017 года № 127-VI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24.02.2017 № 127-VI.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением депутатов районного маслихата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года №473-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3438, опубликовано 28 января 2016 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "7 972 008" заменить цифрами "8 123 508";
цифры "1 639 510" заменить цифрами "1 640 218";
цифры "9 005" заменить цифрами "8 297";
цифры "6 318 127" заменить цифрами "6 469 547".
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "8 000 012" заменить цифрами "8 151 432".
в пункте 10:
цифры "166 405" заменить цифрами "54 205";

"3 960" сандары "3 872" сандарымен ауыстырылсын;
"6 327" сандары "3 015" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"бюджеттік мекемелердің ағымдағы ұстау шығындарына – 267 020 мың теңге;"
2. 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

цифры "3 960" заменить цифрами "3 872";
цифры "6 327" заменить цифрами "3 015";
дополнить строкой следующего содержания:
"267 020 тысяч тенге - на текущее содержание бюджетных организаций;"
2. Приложения 1, 5, 7 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р.Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.