"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/36-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 шілдеде № 3771 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 3, 4-тармақтарына, 111-бабының 1-тармағына, 209-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3458-нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер - 442 659 656 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер - 14 326 592 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 5 112 329 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 4 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi - 423 216 735 мың теңге;
2) шығындар - 443 821 284 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 14 535 850 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 15 091 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 555 525 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы - 15 697 478 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 15 697 478 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2016 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының - 46,9 пайыз;
Қазығұрт ауданының - 46,3 пайыз;
Мақтарал ауданының - 46,1 пайыз;
Ордабасы ауданының - 46,8 пайыз;
Отырар ауданының - 57,4 пайыз;
Сайрам ауданының - 44,9 пайыз;
Сарыағаш ауданының - 59,4 пайыз;
Созақ ауданының - 57,0 пайыз;
Төлеби ауданының - 51,4 пайыз;

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 июня 2016 года № 3/36-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 июля 2016 года № 3771. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктами 3, 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111, статьей 209 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3458, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 442 659 656 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14 326 592 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 112 329 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 4 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 423 216 735 тысяч тенге;
2) затраты - 443 821 284 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 14 535 850 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 15 091 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 555 525 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит бюджета - 15 697 478 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 15 697 478 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2016 год нормативы распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения):
района Байдибек - 46,9 процентов;
Казгуртского района - 46,3 процентов;
Мактааральского района - 46,1 процентов;
Ордабасынского района - 46,8 процентов;
Отрарского района - 57,4 процентов;
Сайрамского района - 44,9 процентов;
Сарыагашского района - 59,4 процентов;
Сузакского района - 57,0 процентов;
Толебийского района - 51,4 процентов;

Түлкібас ауданының - 46,2 пайыз;
Шардара ауданының - 45,1 пайыз;
Арыс қаласының - 26,2 пайыз;
Кентау қаласының - 64,4 пайыз;
Түркістан қаласының - 43,3 пайыз;
Шымкент қаласының - 95,3 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан - 53,1 пайыз;
Қазығұрт ауданынан - 53,7 пайыз;
Мақтарал ауданынан - 53,9 пайыз;
Ордабасы ауданынан - 53,2 пайыз;
Отырар ауданынан - 42,6 пайыз;
Сайрам ауданынан - 55,1 пайыз;
Сарыағаш ауданынан - 40,6 пайыз;
Созақ ауданынан - 43,0 пайыз;
Төлеби ауданынан - 48,6 пайыз;
Түлкібас ауданынан - 53,8 пайыз;
Шардара ауданынан - 54,9 пайыз;
Арыс қаласынан - 73,8 пайыз;
Кентау қаласынан - 35,6 пайыз;
Түркістан қаласынан - 56,7 пайыз;
Шымкент қаласынан - 4,7 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Шымкент қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 100 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне - 95,3 пайыз;
облыстық бюджетке Шымкент қаласынан - 4,7 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Созақ ауданы және Шымкент қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 пайыз;
бюджеттеріне:
Созақ ауданының - 100 пайыз;
Шымкент қаласының - 95,3 пайыз;
облыстық бюджетке:
Созақ ауданы және Шымкент қаласынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) 50 пайыз;
Шымкент қаласынан - 4,7 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша Созақ ауданы және Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 пайыз;
бюджеттеріне:
Созақ ауданының - 100 пайыз;
Кентау қаласының - 93,0 пайыз;
Шымкент қаласының - 95,3 пайыз;
облыстық бюджетке:
Созақ ауданы және Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) 50 пайыз;
Кентау қаласынан - 7,0 пайыз;
Шымкент қаласынан - 4,7 пайыз болып белгіленсін.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы жетінші және сегізінші абзацтармен толықтырылсын:
"облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы;
облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы.";
4-1-тармақ мынадай мазмұндағы он бірінші, он екінші және он үшінші абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;
жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге.";

Тюлькубасского района - 46,2 процентов;
Шардаринского района - 45,1 процентов;
города Арысь - 26,2 процентов;
города Кентау - 64,4 процентов;
города Туркестан - 43,3 процентов;
города Шымкент - 95,3 процентов;
в областной бюджет:
от района Байдибек - 53,1 процентов;
от Казгуртского района - 53,7 процентов;
от Мактааральского района - 53,9 процентов;
от Ордабасынского района - 53,2 процентов;
от Отрарского района - 42,6 процентов;
от Сайрамского района - 55,1 процентов;
от Сарыагашского района - 40,6 процентов;
от Сузакского района - 43,0 процентов;
от Толебийского района - 48,6 процентов;
от Тюлькубасского района - 53,8 процентов;
от Шардаринского района - 54,9 процентов;
от города Арысь - 73,8 процентов;
от города Кентау - 35,6 процентов;
от города Туркестан - 56,7 процентов;
от города Шымкент - 4,7 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме города Шымкент - 100 процентов;
в бюджет города Шымкент - 95,3 процентов;
в областной бюджет от города Шымкент - 4,7 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Сузакского района и города Шымкент - 50 процентов;
в бюджеты:
Сузакского района - 100 процентов;
города Шымкент - 95,3 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Сузакского района и города Шымкент - 50 процентов;
от города Шымкент - 4,7 процентов;
по социальному налогу в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Сузакского района и городов Кентау, Шымкент - 50 процентов;
в бюджеты:
Сузакского района - 100 процентов;
города Кентау - 93,0 процентов;
города Шымкент - 95,3 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Сузакского района и городов Кентау, Шымкент - 50 процентов;
от города Кентау - 7,0 процентов;
от города Шымкент - 4,7 процентов.";
пункт 4 дополнить абзацами седьмым и восьмым следующего содержания:
"управлению координации занятости и социальных программ области;
управлению архитектуры и градостроительства области.";
пункт 4-1 дополнить абзацами одиннадцатым, двенадцатым и тринадцатым следующего содержания:
"на изъятие земельных участков для государственных нужд;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов.";
пункт 5 дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020.";

620 965
2
Халықтың денсаулығын қорғау
6 300 645
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 745 695
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 249 322
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
206 073
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
290 300
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 554 950
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 554 950
3
Мамандандырылған медициналық көмек
22 578 298
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 578 298
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
9 316 982
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
454 376
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
814 680
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
344 551
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 766 067
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
758 398
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
5 999 062
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
47 786
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 076 396
4
Емханалар
51 273 589
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
51 273 589
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
5 018 339
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
340 209
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
43 562 157
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
2 352 884
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
3 328 259
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 328 259
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

620 965
2
Охрана здоровья населения
6 300 645
253
Управление здравоохранения области
1 745 695
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 249 322
006
Услуги по охране материнства и детства
206 073
007
Пропаганда здорового образа жизни
290 300
271
Управление строительства области
4 554 950
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 554 950
3
Специализированная медицинская помощь
22 578 298
253
Управление здравоохранения области
22 578 298
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
9 316 982
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
454 376
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
814 680
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
344 551
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 766 067
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
758 398
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
5 999 062
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
47 786
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 076 396
4
Поликлиники
51 273 589
253
Управление здравоохранения области
51 273 589
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
5 018 339
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
340 209
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
43 562 157
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
2 352 884
5
Другие виды медицинской помощи
3 328 259
253
Управление здравоохранения области
3 328 259
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

3 274 640
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
53 619
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 073 481
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 073 481
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 626
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 576 321
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
66 476
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
58 528
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
77 537
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
86 618
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 069 375
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 860 072
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 955 557
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 008 432
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
549 701
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
274 728
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 183 372
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
450 519
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
456 840
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 272
261
Облыстың білім басқармасы
720 516
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

3 274 640
029
Областные базы спецмедснабжения
53 619
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 073 481
253
Управление здравоохранения области
4 073 481
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
134 626
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 576 321
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
66 476
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
58 528
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
77 537
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
86 618
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 069 375
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 860 072
1
Социальное обеспечение
3 955 557
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 008 432
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
549 701
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
274 728
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 183 372
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
450 519
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
456 840
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
93 272
261
Управление образования области
720 516
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

257 941
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
62 028
262
Облыстың мәдениет басқармасы
16 329
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 329
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 044 463
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 019 347
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 803 578
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
221 538
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
45 345
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 345
283
Управление по вопросам молодежной политики области
13 359
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 359
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
34 863
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34 863
2
Коммуналдық шаруашылық
13 356 743
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 356 743
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 933
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
662
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 851 702
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
3 627 107
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

257 941
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
62 028
262
Управление культуры области
16 329
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
16 329
271
Управление строительства области
13 044 463
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 019 347
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 803 578
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
221 538
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
45 345
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
45 345
283
Управление по вопросам молодежной политики области
13 359
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 359
285
Управление физической культуры и спорта области
34 863
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
34 863
2
Коммунальное хозяйство
13 356 743
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 356 743
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
133 933
005
Капитальные расходы государственного органа
662
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 851 702
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
3 627 107
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

3 162 750
271
Облыстың құрылыс басқармасы
521 843
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
521 843
13
Басқалар
48 701 512
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5 727 321
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 771 858
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 771 858
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
3 955 463
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
85 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
359 455
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 296 230
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
214 778
9
Басқалар
42 974 191
257
Облыстың қаржы басқармасы
41 745 199
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
250 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 605 234
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 874 536
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 015 429
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
146 600
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
146 600
271
Облыстың құрылыс басқармасы
800 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
800 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

3 162 750
271
Управление строительства области
521 843
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
521 843
13
Прочие
48 701 512
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5 727 321
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 771 858
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 771 858
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
3 955 463
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
85 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
359 455
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 296 230
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
214 778
9
Прочие
42 974 191
257
Управление финансов области
41 745 199
012
Резерв местного исполнительного органа области
250 000
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 605 234
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
36 874 536
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
3 015 429
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
146 600
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
146 600
271
Управление строительства области
800 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
800 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области