Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қарашадағы № 289 "2016 жылға аудандар және қалалар бойынша субсидиялар көлемдерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 312 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 3920 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына, "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қарашадағы № 289 "2016 жылға аудандар және қалалар бойынша субсидиялар көлемдерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3875 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аудандар және қалалар бойынша:
Оңтүстік Қазақстан облысы басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау көлемі осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес; ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау көлемі осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен белгіленген тәртіпте:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 ноября 2016 года № 289 "Об установлении объема субсидий по районам и городам на 2016 год"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2016 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 декабря 2016 года № 3920. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 ноября 2016 года № 289 "Об установлении объема субсидий по районам и городам на 2016 год"
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 ноября 2016 года № 289 "Об установлении объема субсидий по районам и городам на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3875, опубликовано 23 ноября 2016 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить по районам и городам:
объем субсидий на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур в Южно-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
объем субсидий на субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:

1) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ә.Садырға жүктелсін.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Д.А.Сатыбалды
Е.А.Әлімқұлов
Ж.Қ.Бөкенбаев
Е.Ә.Садыр
Ұ.Сәдібеков
Р.Ж.Мүлкеманов
К.Н.Мендебаев
Оңтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің

1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садыр Е.А.
Аким области Ж.Туймебаев
Сатыбалды Д.А.
Алимкулов Е.А.
Бокенбаев Ж.К.
Садыр Е.А.
Садибеков У.
Мулкеманов Р.Ж.
Мендебаев К.Н.
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области

2016 жылғы "12"
желтоқсандағы
№ 312 қаулысына 1- қосымша
Оңтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2016 жылғы "10" қарашадағы
№ 289 қаулысына қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау көлемі
қ/с
Қала, аудандар атауы
Межеленген егістік ауданы, мың гектар
Субсидия көлемі, мың теңге
1
Арыс
4,8

от "12" декабря 2016 года
№ 312
Приложение
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от "10" ноября 2016 года
№ 289
Объем субсидий на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур в Южно-Казахстанской области
п/п
Наименование города, района
Планируемая посевная площадь, тысяч гектар
Объем субсидий, тысяч тенге
1
Арысь
4,8