Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 9/100-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 3930 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3458-нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"453 149 895" деген сандар "453 634 383" деген сандармен ауыстырылсын;
"435 327 613" деген сандар "435 812 101" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"454 339 883" деген сандар "454 824 371" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 декабря 2016 года № 9/100-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 декабря 2016 года № 3930. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3458, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "453 149 895" заменить цифрами "453 634 383";
цифры "435 327 613" заменить цифрами "435 812 101";
в подпункте 2):
цифры "454 339 883" заменить цифрами "454 824 371";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 740 047
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 243 674
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
206 073
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
290 300
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 524 653
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 524 653
3
Мамандандырылған медициналық көмек
22 635 126
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 635 126
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
9 488 260
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
454 376
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
823 820
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
305 508
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 710 037
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
754 394
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
5 975 795
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
46 540
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 076 396
4
Емханалар
50 492 871
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50 492 871
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
5 066 790
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
330 060
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
42 829 137
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
2 266 884
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
3 489 994
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 489 994
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

253
Управление здравоохранения области
1 740 047
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 243 674
006
Услуги по охране материнства и детства
206 073
007
Пропаганда здорового образа жизни
290 300
271
Управление строительства области
4 524 653
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 524 653
3
Специализированная медицинская помощь
22 635 126
253
Управление здравоохранения области
22 635 126
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
9 488 260
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
454 376
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
823 820
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
305 508
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 710 037
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
754 394
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
5 975 795
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
46 540
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 076 396
4
Поликлиники
50 492 871
253
Управление здравоохранения области
50 492 871
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
5 066 790
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
330 060
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
42 829 137
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
2 266 884
5
Другие виды медицинской помощи
3 489 994
253
Управление здравоохранения области
3 489 994
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

3 435 294
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
54 700
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 044 934
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 044 934
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 000
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 536 021
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
66 476
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
65 907
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
77 537
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
86 618
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 069 375
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 633 107
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 387 194
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 226 298
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
559 793
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
279 580
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 196 480
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
458 188
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
462 339
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
269 918
261
Облыстың білім басқармасы
734 287
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

3 435 294
029
Областные базы спецмедснабжения
54 700
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 044 934
253
Управление здравоохранения области
4 044 934
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
139 000
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 536 021
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
66 476
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
65 907
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
77 537
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
86 618
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 069 375
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 633 107
1
Социальное обеспечение
4 387 194
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 226 298
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
559 793
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
279 580
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 196 480
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
458 188
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
462 339
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
269 918
261
Управление образования области
734 287
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

260 779
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
58 452
262
Облыстың мәдениет басқармасы
37 881
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 881
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
158 187
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
158 187
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 486 538
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 369 770
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 895 230
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
221 538
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
406 243
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
406 243
283
Управление по вопросам молодежной политики области
13 359
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 359
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
45 474
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 474
2
Коммуналдық шаруашылық
14 157 490
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 157 490
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 494
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
662
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

260 779
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
58 452
262
Управление культуры области
37 881
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
37 881
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
158 187
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
158 187
271
Управление строительства области
13 486 538
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 369 770
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 895 230
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
221 538
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
406 243
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
406 243
283
Управление по вопросам молодежной политики области
13 359
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 359
285
Управление физической культуры и спорта области
45 474
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
45 474
2
Коммунальное хозяйство
14 157 490
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 157 490
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
147 494
005
Капитальные расходы государственного органа
662
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

5 215 993
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
48 060
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
129 576
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
345 363
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
22 604
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 889 605
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
978 794
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
130 800
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 084 205
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 334 613
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 997
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
184 096
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 944 259
271
Облыстың құрылыс басқармасы
914 746
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
914 746
2
Су шаруашылығы
3 826 288
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 826 288
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 826 288
3
Орман шаруашылығы
833 545
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
833 545
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
823 106
006
Жануарлар дүниесін қорғау
10 439
5
Қоршаған ортаны қорғау
918 810
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
768 810
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 389
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
96 350
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
448 341
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

5 215 993
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
48 060
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
129 576
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
345 363
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
22 604
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 889 605
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
978 794
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
130 800
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 084 205
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 334 613
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 997
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
184 096
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 944 259
271
Управление строительства области
914 746
020
Развитие объектов сельского хозяйства
914 746
2
Водное хозяйство
3 826 288
255
Управление сельского хозяйства области
3 826 288
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
3 826 288
3
Лесное хозяйство
833 545
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
833 545
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
823 106
006
Охрана животного мира
10 439
5
Охрана окружающей среды
918 810
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
768 810
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
105 389
008
Мероприятия по охране окружающей среды
96 350
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
448 341
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

8 715 102
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
4 232 002
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 710 159
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
143 516
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
176 846
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 888
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
317 810
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
3 062 099
271
Облыстың құрылыс басқармасы
521 843
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
521 843
13
Басқалар
52 825 392
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
6 215 156
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 683 288
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 683 288
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
4 531 868
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
85 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
335 860
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 896 230
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
214 778
9
Басқалар
46 610 236
257
Облыстың қаржы басқармасы
45 580 764
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
100 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 461 864
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 116 830
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 902 070
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
13 634
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

8 715 102
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4 232 002
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 710 159
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
143 516
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
176 846
011
Капитальные расходы государственного органа
9 888
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
317 810
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 062 099
271
Управление строительства области
521 843
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
521 843
13
Прочие
52 825 392
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6 215 156
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 683 288
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 683 288
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
4 531 868
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
85 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
335 860
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 896 230
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
214 778
9
Прочие
46 610 236
257
Управление финансов области
45 580 764
012
Резерв местного исполнительного органа области
100 000
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 461 864
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
41 116 830
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
2 902 070
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
13 634
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов