"Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 288 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 122 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 ақпанда № 3581 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 769 қаулысымен

О внесении дополнений в постановление акимата города Шымкент от 4 марта 2015 года № 288 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 10 февраля 2016 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 февраля 2016 года № 3581. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 8 декабря 2020 года № 769

Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдігінің 08.12.2020 № 769 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 288 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3074 тіркелген, 2015 жылғы 13 наурызда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 08.12.2020 № 769 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 4 марта 2015 года № 288 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3074, опубликовано 13 марта 2015 года в газете "Панорама Шымкента") следующие дополнения:

көрсетілген қаулымен бекітілген кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлардың тізімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері №№ 10-32 жолдарымен толықтырылсын:
"
10.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 90 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Асар" шағынауданы, нөмірсіз
11.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 58 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Қайтпас-1" шағынауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, нөмірсіз
12.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 116 Д. Нұрпейісова атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Тассай" тұрғын алабы, Абдразақов көшесі, № 9
13.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 110 З. Хусанов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Сайрам" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 318
14.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 107 Ю.Сареми атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, № 261
15.
"Шымкент аграрлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Шымкент қаласы, "Тассай" тұрғын алабы, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз
16.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 88 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Ақжайық" шағынауданы, нөмірсіз
17.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 53 Хамза атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Қызылжар" шағынауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз
18.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 26 Жамбыл атындағы мектеп - гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Зерделі көшесі, № 1б.
19.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 66 Қазығұрт атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Қазығұрт" шағынауданы Н.Ондасынов көшесі, № 86
20.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 81 Т.Тәжібаев атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Жаңаталап" тұрғын алабы, Айдарқұл көшесі, нөмірсіз
21.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 87 жалпы орта мектеп", коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Самал-3" шағынауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз
22.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 1 А.С. Пушкин атындағы мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, № 12
23.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 13 Мукими атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Забадам" шағынауданы, П.Чайковский көшесі, № 90
24.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 62 Н.Төрекұлов атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Түркістан" шағынауданы, № 33
25.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 79 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, І.Жансүгіров көшесі,№ 10
26.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 10 Ақпан Батыр атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Майлы Қожа көшесі, № 61
27.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 12 М.Горький атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Қазанқап Ақын көшесі, № 22
28.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 24 С.Ерубаев атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Шаяхметов көшесі, № 2а
29.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 41 А.С.Макаренко атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы,18 шағынауданы, нөмірсіз
30.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 46 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Теріскей шағынауданы, № 6
31.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 120 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Тоғыс тұрғын үй алабы, Қонаев көшесі, № 2в
32.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 36 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Елшібек Батыр көшесі, № 108
".

перечень помещений, предоставляемых кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера №№ 10-32 следующего содержания:
"
10.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 90" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Асар", без номера
11.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 58 " отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Кайтпас 1", улица Ы.Алтынсарина, без номера
12.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 116 имени Д. Нурпеисовой" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, жилой массив "Тассай", улица Абдразакова, № 9
13.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 110 имени З.Хусанова" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, жилой массив "Сайрам", улица Ибрагим ата, № 318
14.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 107 имени Ю.Сареми" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, жилой массив "Сайрам", улица А.Темира, № 216
15.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский аграрный колледж"
Город Шымкент, жилой массив "Тассай", Жибек жолы, без номера
16.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 88" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Акжайык", без номера
17.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 53 имени Хамзы" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Кызылжар", улица А.Пайзахметова, без номера
18.
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия имени Жамбыла № 26" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Зердели, № 1 б
19.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 66 имени Казыгурт" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Казыгурт", улица Н.Ондасынова, № 86
20.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 81 имени Т.Тажибаева" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, жилой массив "Жанаталап", улица Айдаркул, без номера
21.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 87" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Самал-3", улица У.Аргынбекова, без номера
22.
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия № 1 имени А.С.Пушкина" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица К.Рыскулбекова, № 12
23.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 13 имени Мукими" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Забадам", улица П.Чайковский, № 90
24.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 62 имени Н.Торекулова" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Туркестан", № 33
25.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 79" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица И.Жансугирова, № 10
26.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 10 имени Акпан Батыра" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Майлы Кожа, № 61
27.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 12 имени М.Горький" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Казанкап Акын, № 22
28.
Коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей № 24 имени С.Ерубаева" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Шаяхметова, № 2а
29.
Коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей № 41 имени А.С.Макаренко" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, 18 микрорайон, без номера
30.
Коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей № 46" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон Терискей, № 6
31.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 120 имени Б.Момышулы" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, Жилой массив Тогыс, улица Конаева, № 2в
32.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 36" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Елшибек Батыра, № 108
".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау ішкі саясат бөлімінің басшысы Қ.Қалыбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
М. Елекеев
9 ақпан 2016 жыл

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя отдела внутренней политики Калибекова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Абдрахимов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Шымкентской
городской избирательной комиссии
М.Елекеев
9 февраля 2016 года