2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 10 ақпандағы № 204 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 16 ақпанда № 3587 болып тiркелдi. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 1 маусымдағы № 1092 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 01.06.2016 № 1092 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тарамақшасына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және олардың қаржыландырудың көздерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
3 Ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбек заңнамасы, зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнама қолданылады.
4. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі басшысының міндетін атқарушы Б.Қуанышбековке жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Г.Құрменбековаға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 10 февраля 2016 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 февраля 2016 года № 3587. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 1 июня 2016 года № 1092
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 01.06.2016 № 1092.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденный Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2016 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
3. На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, распространяются трудовое законодательтсво, законодательство о пенсионном обеспечении и страховании.
4. Исполнение настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя отдел занятости и социальных программ города Шымкент Куанышбекова Б.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курманбекову Г.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Абдрахимов
Утверждено постановлением
акимата города Шымкент

"10" ақпан 2016 жылғы
№ 204 қаулысымен бекітілген
2016 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландырудың көздері
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық жұмысшыларға сұраныс, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
"Шымкент қаласының Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету -19500 құжат
Қалалық бюджет
2
"Шымкент қаласының Еңбекші ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 10000 құжат
Қалалық бюджет
3
"Шымкент қаласының Әл-Фараби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 19500 құжат
Қалалық бюджет
4
"Шымкент қаласының Қаратау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 12000 құжат
Қалалық бюджет
5
"Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 15000 құжат
Қалалық бюджет
6
"Шымкент қаласының сәулет және қала құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
15
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 10500 құжат
Қалалық бюджет
7
"Шымкент қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету -7000 құжат
Қалалық бюджет
8
"Шымкент қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
5
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 4000 құжат
Қалалық бюджет
9
"Шымкент қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 7000 құжат
Қалалық бюджет
10
"Шымкент қаласының тұрғын үй коммуналдық -шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
5
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету -3500 құжат
Қалалық бюджет
11
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің мемлекеттік кіріс комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Шымкент қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
7
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 2000 құжат
Қалалық бюджет
12
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің мемлекеттік кіріс комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің "Абай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
20
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 14000 құжат
Қалалық бюджет
13
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің мемлекеттік кіріс комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Әл- Фараби ауданы бойынша кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 7000 құжат
Қалалық бюджет
14
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің мемлекеттік кіріс комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Еңбекші ауданы бойынша кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
20
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 14000 құжат
Қалалық бюджет
15
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің мемлекеттік кіріс комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Қаратау ауданы бойынша кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды бөлімдерден мұрағатқа реттеп өткізу, жеке және заңды тұлғаларға хабарламалар тарату - 43000 дана
Қалалық бюджет
16
Шымкент қалалық ішкі істер басқармасы
50
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету -30000 құжат
Қалалық бюджет
17
"Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
10
Көгалдандыру, аула тазалау 4000 шаршы метр
Қалалық бюджет
18
"Қазақстан Республикасы Жоғары сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету Департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты аппараты) Оңтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемелкеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету -6000 құжат
Қалалық бюджет
19
Оңтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы
20
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 10000 құжат
Қалалық бюджет
20
"Нұр Отан" партиясы қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық филиалы
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 7000 құжат
Қалалық бюджет
21
"Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы Абай ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 5600 құжат
Қалалық бюджет
22
"Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы Еңбекші ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 6000 құжат
Қалалық бюджет
23
"Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінің Шымкент қаласы "Қаратау ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету -7000 құжат
Қалалық бюджет
24
"Общество инвалидов по трансплантации "Үміт" Республикалық қоғамдық бірлестігі
5
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 1500 құжат
Қалалық бюджет
25
"Шымкент қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемелекеттік мекемесі
5
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 3500 құжат
Қалалық бюджет
26
"ЖИТС-тен балаларды қорғау" қайырымдылық қоғамдық қоры
20
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 14000 құжат
Қалалық бюджет
27
"Шымкент қаласындағы қалалық мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 4500 құжат
Қалалық бюджет
28
"Қазақстан Республикасы Оңтүстік облыстық Мүгедектер қоғамының ұйымы" қоғамдық бірлестігі
6
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 1500 құжат
Қалалық бюджет
29
"Ардагерлер ұйымы" республикалық қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалы
2
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 1400 құжат
30
"Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы" қоғамдық бірлестігінің Шымкент қалалық филиалы
5
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 3250 құжат
Қалалық бюджет
31
"Шымкент қаласы ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
Әртүрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жумыстарды жургізу - 1000 құжат
Қалалық бюджет
32
"Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу, мұрағат жұмыстары -7000 құжат
Қалалық бюджет
33
"Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 10400 құжат
Қалалық бюджет
34
"Шымкент қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету, курьерлік жұмыстар - 1380 құжат
Қалалық бюджет
35
"Шымкент қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 2000 құжат
Қалалық бюджет
36
"Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету, курьерлік жұмыстар - 1200 құжат
Қалалық бюджет
37
"Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
45
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 30000 құжат
Қалалық бюджет
Барлығы:

от "10" февраля 2016 года
№ 204
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2016 году виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
Наименование организации
Спрос в общественных работниках на год, человек
Виды и обьемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского района города Шымкента"
30
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации -19500 документов
Городской бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского района города Шымкента"
20
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации -10000 документов
Городской бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Аль-Фарабийского района города Шымкента"
30
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации -19500 документов
Городской бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратауского района города Шымкента"
30
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 12000 документов
Городской бюджет
5
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Шымкента "
20
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации -15000 документов
Городской бюджет
6
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Шымкента"
15
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации -10500 документов
Городской бюджет
7
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Шымкента"
10
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации -7000 документов
Городской бюджет
8
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Шымкента"
5
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 4000 документов
Городской бюджет
9
Государственное учреждение "Отдел образования города Шымкента"
10
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 7000 документов
Городской бюджет
10
Государственное учреждение "Отдел жилищно - коммунального хозяйства города Шымкента"
5
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 3500 документов
Городской бюджет
11
Государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Шымкент департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
7
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 2000 документов
Городской бюджет
12
Государственное учреждение "Управление государственных доходов по Абайскому району департамента государственых доходов по Южно-Казахстанской области комитета государственных доходов министерства финансов Республики Казахстан"
20
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 14000 документов
Городской бюджет
13
Государственное учреждение "Управление гасударственных доходов по Аль-Фарабийскому району департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области комитета государственных доходов" Министерства финансов Республики Казахстан"
10
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 7000 документов
Городской бюджет
14
Государственное учреждение "Управление государственных доходов по Енбекшинскому району департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
20
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 14000 документов
Городской бюджет
15
Государственное учреждение "Управление государственных доходов по Каратаускому району департамента государственных доходов по по Южно-Казахстанской области комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
10
Сдать обработанные различные документы с отделов в архив, раздаче извещений физических и юридических лиц - 43000 штук
Городской бюджет
16
Управление внутренних дел города Шымкент
50
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 30000 документов
Городской бюджет
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский государственный зоологический парк"
10
Озеленение, уборка территории 4000 квадратных метров
Городской бюджет
18
Государсвенное учреждение "Канцелярия Южно-Казахстанского областного суда департамента по обеспечению деятельности судов при Верхном суде Республики Казахстан канцелярия (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)"
10
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 6000 документов
Городской бюджет
19
Прокуратура Южно- Казахстанской области
20
Оказание помощи в технической обработке различной докумментации 10000 документов
Городской бюджет
20
Шымкентский городской филиал Южно-Казахстанской области общественного объединения "Партия "Нұр Отан"
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов - 7000 документов
Городской бюджет
21
Государственное учреждение "Управление юстиции Абайского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области"
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -5600 документов
Городской бюджет
22
Государственное учреждение "Управление юстиции Енбекшинского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области"
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов - 6000 документов
Городской бюджет
23
Государственное учреждение "Управление юстиции Каратауского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области"
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -7000 документов
Городской бюджет
24
Республиканское общественное объяденение "Общество инвалидов по трансплантации "Үміт"
5
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации -1500 документов
Городской бюджет
25
Государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции города"
5
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 3500 документов
Городской бюджет
26
Благотворительный общественный фонд "Защита детей от СПИДа"
20
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 14000 документов
Городской бюджет
27
Общественное объединение "Городское общество инвалидов города Шымкент"
10
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 4500 документов
Городской бюджет
28
Общественное объяденение "Обьединенное общество инвалидов Южно-Казахстанской области"
6
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 1500 документов
Городской бюджет
29
Южно-Казахстанский областной филиал Республиканского общественного объединения "Организация Ветеранов"
2
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 1400 документов
Городской бюджет
30
Шымкентский городской филиал Республиканского общественного объединения "Организация Ветеранов"
5
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 3250 документов
Городской бюджет
31
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Шымкент"
2
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 1000 документов
Городской бюджет
32
Государственное учреждение "Департамент юстиции Южно-Казахстанской области"
10
Обработка различной документации, архивные дела – 7000 документов
Городской бюджет
33
Государственное учреждение "Аппарат акима города Шымкент"
11
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации – 10400 документов
Городской бюджет
34
Государственное учреждение "Отдел строительства города Шымкент"
3
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации, курьерская работа – 1380 документов
Городской бюджет
35
Государственное учреждение "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкента"
2
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 2000 документов
Городской бюджет
36
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Шымкента"
2
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации, курьерская работа - 1200 документов
Городской бюджет
37
Государственное учреждение "Управление здравоохранения Южно-Казахстанской области"
45
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 30000 документов
Городской бюджет
Итого: