2016 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 20 қазандағы № 2053 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 20 қазанда № 3869 болып тiркелдi. 2017 жылдың 10 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10 тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 тіркелген), Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Баймұхановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 21 қазанынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "20" қазандағы
№ 2053 қаулысына қосымша
2016 жылы субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өтінімді қабылдау мерзімдері
1.
Дәндік жүгері
2016 жылдың 21 қазанынан 21 қарашасына дейін
2.
Майлы дақылдар (мақсары, күнбағыс)
2016 жылдың 21 қазанынан 21 қарашасына дейін
3.
Картоп
2016 жылдың 21 қазанынан 21 қарашасына дейін
4.
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 21 қазанынан 21 қарашасына дейін
5.
Өнеркәсіп үлгідегі тамшылатып суғару әдісін қолдана отырып өсірген көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 21 қазанынан 21 қарашасына дейін
6.
Бірінші жыл егілген жем шөптік көп жылдық дақылдар
2016 жылдың 21 қазанынан 21 қарашасына дейін
7.
Өнеркәсіптік үлгідегі жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 21 қазанынан 1 желтоқсанға дейін
8.
Фермерлік жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 21 қазанынан 1 желтоқсанға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 20 октября 2016 года № 2053. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 октября 2016 года № 3869. Срок действия решения - до 10 января 2017 года
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельско-хозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11094), акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Т.Баймуханова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 21 октября 2016 года.
Аким города Г.Абдрахимов
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
от "20" октября 2016 года
№ 2053
Cроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки приема заявок
1.
Зерновая кукуруза
c 21 октября по 21 ноября 2016 года
2.
Масличные культуры (сафлор, подсолнечник)
с 21 октября по 21 ноября 2016 года
3.
Картофель
с 21 октября по 21 ноября 2016 года
4.
Овощные и бахчевые культуры открытого грунта
с 21 октября по 21 ноября 2016 года
5.
Овощные и бахчевые культуры открытого грунта возделываемый с приминением систем капельного орошения промышленного образца
с 21 октября по 21 ноября 2016 года
6.
Кормовые культуры первого года сева
с 21 октября по 21 ноября 2016 года
7.
Овощи защищенного грунта в теплицах промышленного образца
с 21 октября по 1 декабря 2016 года
8.
Овощи защищенного грунта в фермерских теплицах
с 21 октября по 1 декабря 2016 года