2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 11 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қаңтарда № 3534 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 147 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 29.04.2016 № 147 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және оларды қаржыландырудың көздерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
3. Ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбек заңнамасы, зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнама қолданылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С.Ертай
Арыс қаласы әкімдігінің
2016 жылғы қаңтардағы
№ 11 қаулысымен бектілген
2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және оларды қаржыландырудың көздерi
р/с
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Адам саны
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қаржыландыру көздерi
1
Арыс қаласының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу, мұрағат құжаттары және тізімдерін жасау, құжаттарды қалыптастыру және тігу
65
4500 іс-құжат, 9200 іс-құжат
Қалалық бюджет
2
Арыс қаласының "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жiберу, абаттандыру және көгалдандыру, қоғамдық жұмыстарға көмек көрсету

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 января 2016 года № 3534. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 147
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29.04.2016 № 147.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденный Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2016 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
3. На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, распространяются трудовое законодательство, законодательство о пенсионном обеспечении и страховании.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города С.Ертай
Утвержден
постановлением
акимата города Арыс
от января 2016 года № 11
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2016 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
п/н
Наименование организации
Виды работ
Количество людей
Объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ" города Арыс
Обработка документов, копирование документов и отправка,
составление описей и архивных документов, формирование дел, подшивка
65
4500 документов,
9200 документов
Городской бюджет
2
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" города Арыс
Обработка документов, копирование документов и отправка,
благоустройство и озеленение территории, помощь в общественных работах

125
5000 іс-құжат, 110000 шаршы метр
Қалалық бюджет
3
Арыс қаласы "Қожатоғай ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округті көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту. Ағаш көшеттерін отырғызу
50
50000 шаршы метр, 2850 түп
Қалалық бюджет
4
Арыс қаласы "Монтайтас ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округті көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту. Ағаш көшеттерін отырғызу
50
250000 шаршы метр, 2000 түп
Қалалық бюджет
5
Арыс қаласы "Байырқұм ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округті көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту. Ағаш көшеттерін отырғызу тазарту
50
40000 шаршы метр, 4500 түп
Қалалық бюджет
6
Арыс қаласы "Жиделі ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округті көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту. Ағаш көшеттерін отырғызу
50
250000 шаршы метр, 2000 түп
Қалалық бюджет
7
Арыс қаласы "Ақдала ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округті көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту. Ағаш көшеттерін отырғызу
5
10000 шаршы метр, 1000 түп
Қалалық бюджет
8
Арыс қаласы "Дермене ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округті көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту. Ағаш көшеттерін отырғызу
50
415000 шаршы метр, 2000 түп
Қалалық бюджет
9
Арыс қаласының "Экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттары тiзiмдерiн жасау, құжаттарды көбейту, құжаттарды қалыптастыру, оларды тiгу
10
3000 іс-құжат
Қалалық бюджет
10
"Ақаба-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Кәріз жүйелерін ағымдағы және күрделi жөндеу жұмысына көмек көрсету
15
2 шақырым
Қалалық бюджет
11
"Қызмет-Сервис-Арыс" жауапкершілік шектеулі серіктестігі
Көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау, демалыс және мәдениет орталық паркiнiң аумағын жинау, абаттандыру, көгалдандыру
85
110000 шаршы метр
Қалалық бюджет
12
Арыс қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Арыс жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Қазандық жүйелерін ағымдағы және күрделi жөндеу жұмысына көмек көрсету, жылу төлемдерін жинауға көмектесу
15
3 шақырым, 200 пәтер
Қалалық бюджет
13
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Су ресурстары комитетінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазсушар" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Оңтүстікауызсу" филиалы
Су жүйелерін ағымдағы және күрделi жөндеу жұмысына көмек көрсету
80
5000 шақырым
Қалалық бюджет
14
"Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкi iстер департаментi Арыс ауданының iшкi iстер бөлiмi" мемлекеттік мекемесі
Жастардың арасында салауатты өмiр салтын насихаттау жұмысын ұйымдастыру, кәмелетке толмағандардың арасында құқық бұзушылықтың алдын алу (Қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсетуді қамтамасыз ету)
30
Қала және ауылдық округ аумағында
Қалалық бюджет
15
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Арыс қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Жеке тұлғалардың алынатын жер және мүлік салықтарына хабарламалар тарату
20
1000 үй
Қалалық бюджет
Барлығы:

125
5000 документов,
110000 квадратных метров
Городской бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кожатогай" города Арыс
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа.
Посадка саженцев
50
50000 квадратных метров,
2850 штук
Городской бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Монтайтас" города Арыс
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа.
Посадка саженцев
50
250000 квадратных метров,
2000 штук
Городской бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Байыркум" города Арыс
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа.
Посадка саженцев
50
40000 квадратных метров,
4500 штук
Городской бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жидели" города Арыс
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа.
Посадка саженцев
50
250000 квадратных метров,
2000 штук
Городской бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акдала" города Арыс
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа.
Посадка саженцев
5
10000 квадратных метров,
1000 штук
Городской бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Дермене" города Арыс
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа.
Посадка саженцев
50
415000 квадратных метров,
2000 штук
Городской бюджет
9
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов" города Арыс
Составление описей архивных документов, копирование документов
формирование дел и их подшивка
10
3000 документов
Городской бюджет
10
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақаба-Сервис"
Участие в оказании помощи в текущем и капитальном ремонте канализационной системы
15
2 километров
Городской бюджет
11
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қызмет-Сервис-Арыс"
Уборка от мусора улиц и территорий,
уборка территории центрального парка культуры и отдыха;
благоустройство, озеленение
85
110000 квадратных метров
Городской бюджет
12
Государственное коммунальное предприятие "Арыс жылу" на праве хозяйственного ведения акимата города Арыс
участие в оказании помощи в текущем и капитальном ремонте отопительной системы,
помощь по сбору оплаты за отопление
15
3 километров,
200 квартир
Городской бюджет
13
"Оңтүстік ауызсу" филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Участие в оказании помощи в текущем и капитальном ремонте водной системы
80
5000 километров
Городской бюджет
14
Государственное учреждение "Арысский районный отдел внутренних дел департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области"
Организация работы среди молодежи по пропаганде здорового образа жизни, профилактика правонарушений среди несовершеннолетних, (пилотные проекты "Охрана" и "Порядок")
30
На территории города и сельских округов
Городской бюджет
15
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Арыс Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Оказание помощи в рапространении уведомлений по сбору налога на землю и имущества физическим лицам
20
1000 дом
Городской бюджет
Всего

700
Ескертпе: Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

700
Примечание: Условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.