Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 368 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 3947 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 112 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 26.04.2017 № 112 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Айтбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М.Қадырбек
Арыс қаласы әкімдігінің 2016
жылғы "15" желтоқсандағы
№ 368 қаулысына
1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Қала атауы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Арыс қаласы
3966
2599
1367
Арыс қаласы әкімдігінің 2016
жылғы "15" желтоқсандағы
№ 368 қаулысына
2-қосымша
Жан басына шағып қаржыландырудың мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс,теңге
Балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Республикалық бюджет есебінен
Ауылдық жерлерде
Қалалық жерлерде
Ауылдық жерлерде 31507,9
Қалалық жерлерде

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 15 декабря 2016 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 декабря 2016 года № 3947. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 26 апреля 2017 года № 112
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 26.04.2017 № 112 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Р.Айтбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Кадырбек
Приложение 1
к постановлению
акимата города
Арыс от 2016 года
"15" декабря № 368
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование города
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
За счет средств республиканского бюджета
За счет средств местного бюджета
города Арыс
3966
2599
1367
Приложение 2
к постановлению
акимата города
Арыс от 2016 года
"15" декабря № 368
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детский сад
Мини-центр при школе
За счет средств республиканского бюджета
За счет средств местного бюджета
За счет средств республиканского бюджета
В сельской местности
В городской местности
В сельской местности
В городской местности