Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 30 наурыздағы № 13 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 22 сәуiрде № 3721 болып тiркелдi. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 48 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 29.09.2016 № 48 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика Министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030), Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары;

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Кентау
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 марта 2016 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 апреля 2016 года № 3721. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2016 года № 48
Сноска. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.09.2016 № 48.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030), Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кентау согласно приложению 1 к настоящему решению;

2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Кентау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Абдрахманов
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық
мәслихатының 2016 жылғы
30 наурыздағы № 13
шешіміне 1 қосымша
Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Орташа жылдық жинақталу нормалары, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

2) тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Кентау согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата С.Абдрахманов
Секретарь городского
маслихата Т. Балабиев
Приложение 1 к решению
Кентауского городского
маслихата от 30 марта
2016 года № 13
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кентау
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовые расчетные нормы, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель