"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 25 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3801 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/36-VI "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 1 шілдедегі № 3771 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3509 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1 және 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 10 812 669 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 015 406 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 22 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 369 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 752 642 мың теңге;
2) шығындар – 10 826 806 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 791 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 181 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 390 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -15 928 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 15 928 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 181 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 483 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 19 июля 2016 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 июля 2016 года № 3801. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года № 3/36-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 1 июля 2016 года за № 3771 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3509, опубликовано 9 января 2016 года в газете "Кентау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2016-2018 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 812 669 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 015 406 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 252 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 369 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 752 642 тысяч тенге;
2) затраты – 10 826 806 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 791 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 181 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 390 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -15 928 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –15 928 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 3 181 тысяч тенге;
погашение займов – 1 483 тысяч тенге;

4 100
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 080
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6 080
2
Әлеуметтiк көмек
203 402
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 475
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
10 475
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191 485
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
35 978
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 144
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 767
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 999
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 871
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44 684
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
60 042
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 442
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 442
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42 636
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42 636
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 727
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 061
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 848
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
549 477
1
Тұрғын үй шаруашылығы
159 373
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 234
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 234
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9 562
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

4 100
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 080
30
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6 080
2
Социальная помощь
203 402
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 475
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 475
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
191 485
002
Программа занятости
35 978
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 144
006
Оказание жилищной помощи
13 767
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 999
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 871
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 684
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
60 042
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 442
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 442
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42 636
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42 636
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 727
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 061
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 848
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
549 477
1
Жилищное хозяйство
159 373
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 234
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 234
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9 562
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020