Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 26 тамыздағы № 437 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 19 қыркүйекте № 3850 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 106 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 26.04.2017 № 106 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасары Р.Мыңбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ә. Мақұлбаев
Кентау қаласы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 26 тамыздағы
№ 437 қаулысына 1 қосымша
Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Қала атауы
Мектепке дейiнгi мекемелердегi орын саны
Оның iшiнде
республикалық бюджет есебiнен
жергiлiктi бюджет есебiнен
1
Кентау қаласы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 26 августа 2016 года № 437. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 сентября 2016 года № 3850. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 26 апреля 2017 года № 106
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 26.04.2017 № 106 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Р.Мыңбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А.Макулбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Кентау от
26 августа 2016 года № 437
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование города
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
за счет средств республиканского бюджета
за счет средств местного бюджета
1
город Кентау

4068
2435
1633
Кентау қаласы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 26 тамыздағы
№ 437 қаулысына 2 қосымша
Жан басына шаққандағы қаржыландырудың мөлшерi
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Бөбекжай-балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық
20399
14908
Кентау қаласы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 26 тамыздағы
№ 437 қаулысына 3 қосымша
Ата-ананың ақы төлеу мөлшерi
Барлығы
3 жасқа дейінгі күнiне бiр баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
3-7 жас аралығындағы күнiне бiр баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)

4068
2435
1633
Приложение 2
к постановлению акимата
города Кентау от
26 августа 2016 года № 437
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детский сад
Мини-центр при школе
20399
14908
Приложение 3
к постановлению акимата
города Кентау от
26 августа 2016 года № 437
Размер родительской платы
Итого
Расходы на питание одного ребенка в день до 3 лет (не более), тенге
Расходы на питание одного ребенка в день от 3 до 7 лет (не более), тенге

291,00
357,00
Ескертпе: 1 күніне бір балаға жас ерекшелігіне қарай кететін шығын. Нақты жұмыс күніне есептелген.

291,00
357,00
Примечание: Затраты на одного ребенка на 1 день в зависимости от возраста. Рассчитан на фактические рабочие дни.