Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 2/19 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 сәуірде № 3716 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 шілдедегі № 28/172 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 11.07.2018 № 28/172 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодекс) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 386 бабының 5 тармағына, 444 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Омарбеков
Аудандық мәслихат хатшысы М.Нахипбеков

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2016 года № 2/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 апреля 2016 года № 3716. Утратило силу решением Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 28/172
Сноска. Утратило силу решением Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11.07.2018 № 28/172 (вводится в действие со дня его первого официального опубликование).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовых ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в десять раз в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Б.Омарбеков
Секретарь районного
маслихата М.Нахипбеков