2016 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 28 қарашадағы № 385 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 13 желтоқсанда № 3917 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
2016 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10 тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 тіркелген), Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары И.Қ.Түймебаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 14 қазанынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Б.Танагузов
Бәйдібек ауданы әкімдігінің 28
қараша 2016 жылғы № 385
қаулысына қосымша
2016 жылы субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өтінімді қабылдау мерзімдері
1.
Дәндік жүгері
2016 жылдың 14 қазанынан 30 қарашасына дейін
2.
Майлы дақылдар (мақсары, күнбағыс)
2016 жылдың 14 қазанынан 30 3.қарашасына дейін
3.
Картоп
2016 жылдың 14 қазанынан 30 қарашасына дейін
4.
Мақта
2016 жылдың 14 қазанынан 30 қарашасына дейін
5.
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 14 қазанынан 30 қарашасына дейін
6.
Өнеркәсіп үлгідегі тамшылатып суғару әдісін қолдана отырып өсірген көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 14 қазанынан 30 қарашасына дейін
7.
Бірінші жылы егілген жем шөптік көп жылдық дақылдар
2016 жылдың 14 қазанынан 30 қарашасына дейін
8.
Фермерлік жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 14 қазанынан 30 қарашасына дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 декабря 2016 года № 3917. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11094), акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителя акима Байдибекского района И.Туймебаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 14 октября 2016 года.
Акима района Б.Танагузов
Приложение к постановлению акимата Байдибекского района от 28 ноября 2016 года № 385
Cроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки приема заявок
1.
Зерновая кукуруза
с 14 октября по 30 ноября 2016 года
2.
Масличные культуры (сафлор, подсолнечник)
с 14 октября по 30 ноября 2016 года
3.
Картофель
с 14 октября по 30 ноября 2016 года
4.
Хлопчатник
с 14 октября по 30 ноября 2016 года
5.
Овощные и бахчевые культуры открытого грунта
с 14 октября по 30 ноября 2016 года
6.
Овощные и бахчевые культуры возделываемые с приминением систем капельного орошения промышленного образца
с 14 октября по 30 ноября 2016 года
7.
Кормовые многолетние культуры первогодичного сева
с 14 октября по 30 ноября 2016 года
8.
Овощи защищенного грунта в фермерских теплицах
с 14 октября по 30 ноября 2016 года