Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерiн бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 307 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 8 ақпанда № 3965 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 129 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 17.04.2018 № 129 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.С. Мамаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Т. Телғараев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Оңтүстік Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________Н.М. Байғұт
"30" желтоқсан 2016 жыл
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 307 қаулысымен бекітілген
Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi
№ р/с
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Автомобиль жолдарының мекен-жайы, шақырым
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
КХКZ-1
КХ 88 "Шарбұлак-Қарабау-Амангелді" - Ақбастау (Ленин жолы) - Қарабау

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения
Постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 30 декабря 2016 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 февраля 2017 года № 3965. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 17 апреля 2018 года № 129
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 17.04.2018 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.С. Мамаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким района Т.Т. Телгараев
"согласовано"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Южно – Казахстанской области"
_______________ Н.М. Байгут
"30" декабря 2016 года
Утвержден постановлением
акимата Казыгуртского района
от 30 декабря 2016 года № 307
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения
№ п/п
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Адреса автомобильных дорог, километр
Общая протяженность, километр
1
КХКZ-1
КХ 88 "Шарбулак-Карабау-Амангелды" - Акбастау (Ленин жолы)-Қарабау