"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52-328-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 58-364-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 3656 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52-328-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3485 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 29930915 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1621047 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34474 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28259394 мың теңге;
2) шығындар – 30014821 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 308146 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 382426 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 74280 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -392052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 392052 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 381780 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 73629 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 83901 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 52-328-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 18 марта 2016 года № 58-364-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 марта 2016 года № 3656. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 52-328-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3485 опубликовано 22 января 2016 года в газете "Мақтаарал") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 29930915 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1621047 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34474 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28259394 тысяч тенге;
2) затраты – 30041821 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 308146 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 382426 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 74280 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -392052 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 392052 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 381780 тысяч тенге;
погашение займов – 73629 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 83901 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

990 984
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
990 984
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 221
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
131 105
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
52 053
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
6 363
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
44 978
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
728 264
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 306 205
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
856 042
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
846 595
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 760
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
820 835
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
22 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 447
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 447
2
Әлеуметтiк көмек
377 407
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
377 407
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
16 406
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 745
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 530
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34 657
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 016
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
188 487
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
94 566
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
72 756
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

990 984
464
Отдел образования района (города областного значения)
990 984
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28 221
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
131 105
012
Капитальные расходы государственного органа
0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
52 053
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 363
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
44 978
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
728 264
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 306 205
1
Социальное обеспечение
856 042
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
846 595
005
Государственная адресная социальная помощь
3 760
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
820 835
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
22 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 447
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 447
2
Социальная помощь
377 407
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
377 407
002
Программа занятости
16 406
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 745
006
Оказание жилищной помощи
18 530
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34 657
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 016
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
188 487
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
94 566
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
72 756
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)