2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 8 ақпандағы № 66 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 16 ақпанда № 3586 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 180 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 29.04.2016 № 180.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың қөздері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Сәдірмекке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Сапарбаев
Ордабасы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "8" ақпандағы
№ 66 қаулысымен бекітілген
2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері
р/с
Ұйымдардың
атауы
Жұмыс түрлері
Адам саны
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қаржы- ландыру көзі
1
"Бадам ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту
45
40000 шаршы метр
Аудандық бюджет
2
"Бөген ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту
21
30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
3
"Бөржар ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту
28
35000 шаршы метр
Аудандық бюджет
4
"Жеңіс ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту
14
16000 шаршы метр
Аудандық бюджет
5
"Қажымұхан ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау, факс жіберу, мәтіндерді теру және шығару, хаттарды жеткізу
28

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 8 февраля 2016 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 февраля 2016 года № 3586. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 180
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 29.04.2016 № 180.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансиорвания общественных работ, утвержденный Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2016 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садирмека А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Сапарбаев
Утверждено постановлением
акимата Ордабасынского
района №66
от "8" февраля 2016 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2016 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
№ п/н
Наименование организаций
Виды работ
Количество людей
Объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Бадамского аульного округа"
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий
45
40000 квадратных метров
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Бугунского аульного округа"
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий
21
30000 квадратных метров
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Буржарского аульного округа"
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий
28
35000 квадратных метров
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Женисского аульного округа округа"
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий
14
16000 квадратных метров
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Кажымуканского аульного округа"
Работа с текущей документацией, отправка факсов, набор и распечатка текстов , доставка корреспонденции
28

500 бет, 250 хат
Аудандық бюджет
6
"Қараспан ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту
45
40000 шаршы метр
Аудандық бюджет
7
"Қарақұм ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту
21
30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
8
"Төрткөл ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту
45
40000 шаршы метр
Аудандық бюджет
9
"Шұбар ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту
28
35000 шаршы метр
Аудандық бюджет
10
"Шұбарсу ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту
54
48000 шаршы метр
Аудандық бюджет
11
Қазақстан Республикасы Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Прокуратурасы
Іс-қағаздарды жүргізу, бағалы қағаздарды, бандерольдерді, пошталарды жеткізу, компьютерде мәтіндерді теру және шығару
10
3800
іс-құжат
Аудандық бюджет
12
Қазақстан Республикасы Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық соты
Кеңсе хатшысына кіріс және шығыс құжаттарды тіркеуге көмек көрсету
10
2000 хат
Аудандық бюджет
13
Ордабасы аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету
126
10 ауыл округі
Аудандық бюджет
14
Ордабасы ауданы әкімдігінің "Темірлан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Аудан орталығының көшелерiн және аумағын қоқыстардан тазалау, автокөлікке арту
84
145 000 шаршы метр
Аудандық бюджет
15
"Ордабасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарын өндеуге көмек көрсету, құжаттарды тiгу
15
2600
іс-құжат
Аудандық бюджет
16
"Ордабасы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарын өндеуге көмек көрсету, құжаттарды тiгу
16
4200
іс-құжат
Аудандық бюджет
17
Ордабасы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Ордабасы ауданының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау, мәтіндерді теру және шығару, хаттарды жеткізу, мұрағат құжаттарын өндеуге көмек көрсету, құжаттарды тiгу
10

500 листов, 250 писем
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Караспанского аульного округа"
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий
45
40000 квадратных метров
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракумского аульного округа"
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий
21
30000 квадратных метров
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Торткольского аульного округа"
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий
45
40000 квадратных метров
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Шубарского аульного округа"
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий
28
35000 квадратных метров
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Шубарсуского аульного округа"
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий
54
48000 квадратных метров
Районный бюджет
11
Республика Казахстан Прокуратура Ордабасинского района Южно-Казахстанской области
Делопроизводство, доставка почты, ценных бумаг,бандеролей, набор и распечатка текстов на компьютере
10
3800 документов
Районный бюджет
12
Ордабасинский районный суд Южно-Казахстанской области Республики Казахстан
Оказание помощи секретарю канцелярии при регистрации входящей и исходящей документации
10
2000 писем
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Ордабасынский районный отдел внутренних дел"
Оказание помощи в поддержании общественного порядка
126
10 сельских округов
Районный бюджет
14
Товарищество с ограниченной ответственностью "Темирлан" акимата Ордабасинкого района
Очистка от мусора улиц и территории районного центра, погрузка на автотранспорт
84
145000 квадратных метров
Районный бюджет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Ордабасынского района"
Оказание помощи в обработке архивных документов, подшивка документов
15
2600 документов
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Ордабасынского района"
Оказание помощи в обработке архивных документов, подшивка документов
16
4200 документов
Районный бюджет
17
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости Ордабасинского района" отдела занятости и социальных программ Ордабасинского района
Работа с текущей документацией, набор и распечатка текстов, доставка писем, оказание помощи в обработке архивных документов, подшивка документов
10

450 бет, 150 хат, 2000
іс-құжат
Аудандық бюджет
Барлығы
600
Ескертпе: Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

450 листов, 150 писем, 2000 документов
Районный бюджет
Всего:
600
Примечание: Условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.