"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 5/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 шілдеде № 3805 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/36-VІ "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3771 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50/1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3506 тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ордабасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 342 167 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 931 207 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 105 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 678 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 374 177 мың теңге;
2) шығындар – 14 443 835 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 319 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 630 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 311 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 136 987 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 136 987 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 63 630 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 311 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50/1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 июля 2016 года № 5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 июля 2016 года № 3805. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года № 3/36-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3771, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50/1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированого в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3506, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Ордабасы оттары") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Ордабасинский районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 342 167 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 931 207 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 105 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 678 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 374 177 тысяч тенге;
2) затраты – 14 443 835 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 319 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 630 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 311 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 136 987 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 136 987 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 63 630 тысяч тенге;
погашение займов – 28 311 тысяч тенге;

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, және (немесе) жайластыру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жоблау, дамыту, жайластыру
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер

004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетический комплекс и недропользование