Көше атауын өзгерту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Қараспан ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 130 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 3855 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасы заңының 35 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 8 желтоқсандағы 1993 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, тұрғындардың пікірін есепке ала отырып, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Төреарық ауылындағы Жиделі көшесінің атауы Сакенов Тағаймұрат көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өз бақылауыма қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қараспан ауыл округі әкімі Қ.Зиябек

О переименовании улиц
Решение акима сельского округа Караспан Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 14 сентября 2016 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 сентября 2016 года № 3855
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об админстративно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения комиссий по ономастике Южно-Казахстанской области и с учетам мнения населения соответствующей территорий от 4 декабря 2015 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Жидели" в селе Тореарык в улицу имени Сакенов Тагаймурат
2. Контроль за исполнение настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Қараспанского
сельского округа К.Зиябек