Отырар ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 3/18-VI шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 181 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 3838 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданының жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі және Отырар ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, шекаралары өзгертілсін:
1) жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Аққұм ауыл округі Аққұм ауылының жалпы ауданы 1646.94 гектар;
2) 202,61 гектар жер учаскесі елді мекен жайылым жерінен алынып, ауданның арнайы жер қоры шегіне енгізілді. Балтакөл ауыл округі Балтакөл ауылының жалпы ауданы 650,73 гектар;
3) Көксарай ауыл округі Көксарай ауылының карталық схемасына өзгеріс енгізіліп, жалпы ауданы 3140,44 гектар;
4) 31,83 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қарақоңыр ауыл округі Сырдария ауылының жалпы ауданы 867,99 гектар;
5) 0,40 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қарақоңыр ауыл округі Шәмші Қалдаяқов ауылының жалпы ауданы 1710,14 гектар;
6) 7,21 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қоғам ауыл округі Қоғам ауылының жалпы ауданы 315,75 гектар;
7) 3,67 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Маяқұм ауыл округі Маяқұм ауылының жалпы ауданы 2025,36 гектар;
8) 9,97 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Отырар ауыл округі, Арыс ауылының жалпы ауданы 1373,67 гектар;
9) 41,78 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Отырар ауыл округі, Шойманов ауылының жалпы ауданы 390,87 гектар;
10) 27,13 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Талапты ауыл округі Көкмардан ауылының жалпы ауданы 368,28 гектар;
11) 0,23 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Талапты ауыл округі, Ынталы ауылының жалпы ауданы 94,96 гектар;

Об изменении границ населенных пунктов Отырарского района
Совместное решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 июля 2016 года № 3/18-VI и постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 31 мая 2016 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 августа 2016 года № 3838
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" маслихат Отрарского района РЕШИЛ, акимат Отырарского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы согласно совместному представлению отдела земельных отношений и сельского хозяйства Отырарского района и отдела строительства, архитектуры и градостроительства Отырарского района:
1) Включить 4,77 гектар земельного участка в границу населенного пункта Аккум Аккумского сельского округа, общая площадь 1646,94 гектар;
2) Изятый из пастбищных земель населенного пункта земельный участок 202,61 гектар включить в границу районного специального земельного фонда. Общая площадь населенного пункта Балтаколь Балтакольского сельского округа 650,73 гектар;
3) В схематическую карту села Коксарай Коксарайского сельского округа внести изменения, общая площадь 3140,44 гектар;
4) Включить земельный участок 31,83 гектар в границу населенного пункта, общая площадь населенного пункта Сырдария Караконырского сельского округа 867,99 гектар;
5) Включить земельный участок 0,40 гектар в границу населенного пункта, общая площадь населенного пункта Шамши Калдаяков Караконырского сельского округа 1710,14 гектар;
6) Включить земельный участок 7,21 гектар в границу населенного пункта, общая площадь населенного пункта Когам Когамского сельского округа 315,75 гектар;
7) Включить земельный участок 3,67 гектар в границу населенного пункта, общая площадь населенного пункта Маякум Маякумского сельского округа 2025,36 гектар;
8) Включить земельный участок 9,97 гектар в границу населенного пункта, общая площадь населенного пункта Арысь Отрарского сельского округа 1373,67 гектар;
9) Включить земельный участок 41,78 гектар в границу населенного пункта, общая площадь населенного пункта Шойманов Отрарского сельского округа 390,87 гектар;
10) Включить земельный участок 27,13 гектар в границу населенного пункта, общая площадь населенного пункта Кокмардан Талаптинского сельского округа 368,28 гектар;
11) Включить земельный участок 0,23 гектар в границу населенного пункта, общая площадь населенного пункта Ынталы Талаптинского сельского округа 94,96 гектар;

12) 25,81 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Талапты ауыл округі Шытты ауылының жалпы ауданы 386,11 гектар;
13) Темір ауыл округі Темір ауылының карталық схемасы мен кварталына өзгеріс енгізіліп, жалпы ауданы 452,78 гектар;
14) 107,59 гектар жер учаскесі елді мекен жайылым жерінен алынып, ауданның арнайы жер қоры шегіне енгізілді. Шілік ауыл округі Жаңа Шілік ауылының жалпы ауданы 2102,16 гектар;
15) 79,74 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіліп және кварталына өзгерістер жасалынды. Шәуілдір ауыл округі Шәуілдір ауылының жалпы ауданы 1120,63 гектар.
2. Осы бірлескен шешім және қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Нұрқұлов
Аудан әкімі Е.Айтаханов
Аудандық мәслихат хатшысы М.Манапов

12) Включить земельный участок 25,81 гектар в границу населенного пункта, общая площадь населенного пункта Шытты Талаптинского сельского округа 4386,11 гектар;
13) Внести изменения в схематическую карту села Тимур Тимурского сельского округа, общая площадь 452,78 гектар;
14) Изятый из пастбищных земель населенного пункта земельный участок 107,59 гектар, включить в границу специального районного земельного фонда. Общая площадь населенного пункта Жана Шилик Шиликского сельского округа 2102,16 гектар;
15) Внести в границу населенного пункта земельный участок 79,74 гектар, а так же изменения в квартал. Общая площадь села Шаульдер Шаульдерского сельского округа 1120,63 гектар.
2. Совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата К.Нуркулов
Аким района Е.Айтаханов
Секретарь районного
маслихата М.Манапов