Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 243 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қыркүйекте № 3845 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 94 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 27.03.2017 № 94 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 31 бабының 2 тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Әлішке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Айтаханов
Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 2016
жылғы 13 қыркүйектегі № 243
қаулысына 1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
1

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 13 сентября 2016 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 сентября 2016 года № 3845. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 27 марта 2017 года № 94
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 27.03.2017 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Р.Алиша.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Айтаханов
Приложение 1
к постановлению
акимата Отырарского
района от 2016 года
13 сентября № 243
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
За счет средств республиканского бюджета
За счет средств местного бюджета
1

3134
2030
1104
Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 2016
жылғы 13 қыркүйектегі № 243
қаулысына 2 қосымша
Жан басына шаққандағы қаржыландырудың мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық
25860
11759
Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 2016
жылғы 13 қыркүйектегі № 243 қаулысына 3 қосымша
Ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Барлығы
Күніне бір баланың шығыны, 3 жасқа дейін теңге( көп емес )
Күніне бір баланың шығыны, 3 жастан 7 жасқа дейін теңге( көп емес )

3134
2030
1104
Приложение 2
к постановлению
акимата Отырарского
района от 2016 года
13 сентября № 243
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, теңге
Детский сад
Мини-центры при школе
25860
11759
Приложение 3
к постановлению
акимата Отырарского
района от 2016 года
13 сентября № 243
Размер родительской платы
Всего
Расходы на одного ребенка в день до 3 лет (не более), теңге
Расходы на одного ребенка в день от 3 до 7 лет (не более), теңге

331,06
398,78
Ескертпе: 1 күніне бір балаға жас ерекшелігіне қарай кететін шығын. Нақты жұмыс күніне есептелген.

331,06
398,78
Примечание: Затраты на одного ребенка на 1 день в зависимости от возраста.
Расчитан на фактические рабочие дни.