Сарыағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 47-410-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 7-70-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 29 қарашада № 3889 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қарашадағы № 7/67-VI Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3881 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 47-410-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3490 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтарда "Сарыағаш" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 35 724 173 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 901 536 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 75 642 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 696 867 мың теңге;
2) шығындар – 36 959 180 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 141 837 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 157 736 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 899 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -1 376 844 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру–1 376 844 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 157 736 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 899 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 235 007 мың теңге. ".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 15 декабря 2015 года № 47-410-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 ноября 2016 года № 7-70-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 ноября 2016 года № 3889. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2016 года № 7/67-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3881, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 15 декабря 2015 года № 47-410-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3490, опубликовано 15 января 2016 года в газете "Сарыағаш") следующие изменения;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 724 173 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 901 536 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75 642 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50 128 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 696 867 тысяч тенге;
2) затраты – 36 959 180 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 141 837 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 157 736 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 899 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -1 376 844 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 376 844 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 157 736 тысяч тенге;
погашение займов – 15 899 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 235 007 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 2, 3, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.