"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 305 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 318 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қаңтарда № 3533 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3530 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 305 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3492 тіркелген, 2016 жылдың 16 қаңтардағы "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 10 068 230 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7 202 564 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6 070 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2 844 440 мың теңге;
2) шығындар - 10 068 230 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -24 891 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 815 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 924 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы – 24 891 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – -24 891 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 31 815 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 6 924 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0.".
Аталған шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 305 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 января 2016 года № 3533. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2016 года за № 46/382-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3530, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 305 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3492, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Созақ үні") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 068 230 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 7 202 564 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 15 156 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6 070 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 844 440 тысяч тенге;
2) затраты - 10 068 230 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 24 891 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31 815 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 6 924 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета – 24 891 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – -24 891 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 31 815 тысяч тенге;
погашение займов - 6 924 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0.".
Приложения 1, 2, 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 настоящему решению.