"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 305 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 8 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 сәуірде № 3679 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 48/399-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3638 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 305 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3492 тіркелген, 2016 жылдың 16 қаңтардағы "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 9 579 925 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 702 064 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15 317 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6 070 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2 856 474 мың теңге;
2) шығындар - 11 012 649 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -23 523 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 815 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 131 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы – -1 456 408 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 456 408 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 31 815 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 6 763 мың теңге;

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 305 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 марта 2016 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 апреля 2016 года № 3679. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2016 года за № 48/399-V "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3638, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 305 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3492, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Созақ үні") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2016-2018 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 9 579 925 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 702 064 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 15 317 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -6 070 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 856 474 тысяч тенге;
2) затраты – 11 012 649 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 23 523 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31 815 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -8 131 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит бюджета – -1 456 408 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 456 408 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов -31 815 тысяч тенге;
погашение займов -6 763 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 431 356 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 305 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 31 наурыздағы
№ 8 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1 431 356 тысяч тенге.".
Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Секретарь районного
маслихата Б.Байғараев
Приложение 1
к решению Созакского районного
маслихата от 23 декабря 2015 года № 305
Приложение 1
к решению Созакского районного
маслихата от 31 марта 2016 года № 8
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс