Созақ ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 10 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 сәуірде № 3720 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы № 23 шешімімен

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Созакскому району
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 марта 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 апреля 2016 года № 3720. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 июня 2016 года № 23

Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 23.06.2016 № 23 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылдың 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23.06.2016 № 23.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Созакский районный маслихат РЕШил:

1. Созақ ауданы бойынша қоса беріліп отырған тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 31 наурыздағы
№ 10 шешімімен бекітілген
Созақ ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері
№ Р/с
Атаулары
Есептік бірлік
Баға, теңгемен
1
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету тарифтері
1.1
Жайлы үйлер
1 адам

1. Утвердить прилагаемые тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Созакскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Б.Байғараев
Утверждено решением
Созакского районного
маслихата от 31 марта 2016 года
№ 10
Тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытових отходов по Созакскому району
п/п
Наименование
Расчетная единица
Цена, в
Тенге
1
Тарифы на сбор, вывоз твердых бытових отходов
1.1
Домовладения благоустроенные
1 человек