"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/231-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 шілдедегі № 6/26-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3800 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/36-VI "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3771 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/231-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3498 санымен тіркелген, 2016 жылы 13 қаңтардағы "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 215 430 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 026 737 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 210 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 150 483 мың теңге;
2) шығындар – 11 251 108 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 35 678 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 35 678 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 3 774 мың теңге;

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/231-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 18 июля 2016 года № 6/26-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 июля 2016 года № 3800. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года № 3/36-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3771 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/231-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3498, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Ленгер жаршысы" ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 215 430 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 026 737 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 210 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 150 483 тысяч тенге;
2) затраты – 11 251 108 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 35 678 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 35 678 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0;
погашение займов – 3 774 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 452 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Татыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2016 жылғы 18 шілдедегі
№ 6/26-VI шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 39 452 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата К.Татыбаев
Секретарь
районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 18 июля
2016 года № 6/26-VI
Приложение 1 к решению
Толебийского районного