2016 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға өтінім беру мерзiмдерiн айқындау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 22 қарашадағы № 341 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 30 қарашада № 3891 болып тiркелдi. 2017 жылдың 9 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10 тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 тіркелген), Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық–материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Д. Дүйсебаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 22 қарашадан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Б.Р.Парманов
Төлеби ауданы әкімдігінің

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных cельскохозяйственных культур в 2016 году
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 22 ноября 2016 года № 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 ноября 2016 года № 3891. Срок действия решения - до 9 января 2017 года
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования произвводства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельско-хозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февралия 2015 года № 4-3/177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11094), акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Толебийского района Дуйсебаева С.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официалного опубликования и распротраняется на правоотношения возникшие с 22 ноября 2016 года.
Аким района Парманов Б.Р.
Приложение
к постановлению акимата
Толебийского района № 341

2016 жылғы 22 қарашадағы
№ 341 қаулысына қосымша
2016 жылы субсидияланатын басым ауылшаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзiмдерi
Басымды ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өтінімді қабылдау мерзімдері
1
Дәндік жүгері
2016 жылдың 22 қарашасынан 10 желтоқсанына дейін
2
Майлы дақылдар (мақсары, күнбағыс)
2016 жылдың 22 қарашасынан 10 желтоқсанына дейін
3
Картоп
2016 жылдың 22 қарашасынан 10 желтоқсанына дейін
4
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 22 қарашасынан 10 желтоқсанына дейін
5
Өнеркәсіп үлгідегі тамшылатып суғару әдісін қолдана отырып өсірген көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 22 қарашасынан 10 желтоқсанына дейін
6
Бірінші жыл егілген жем шөптік көп жылдық дақылдар
2016 жылдың 22 қарашасынан 10 желтоқсанына дейін
7
Сүрлемдік жүгері
2016 жылдың 22 қарашасынан 10 желтоқсанына дейін
8
Өнеркәсіптік үлгідегі жылы жайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 22 қарашасынан 10 желтоқсанына дейін
9
Фермерлік жылы жайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 22 қарашасынан 10 желтоқсанына дейін

от 22 ноября 2016 года
Сроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году
Наименование приоритетных сельско-хозяйственных культур
Сроки приема заявок
1
Зерновая кукуруза
с 22 ноября по 10 декабря 2016 года
2
Масличные культуры (сафлор, подсолнечник)
с 22 ноября по 10 декабря 2016 года
3
Картофель
с 22 ноября по 10 декабря 2016 года
4
Овощные и бахчевые культуры открытого грунта
с 22 ноября по 10 декабря 2016 года
5
Овощные и бахчевые культуры открытого грунта возделываемые с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 22 ноября по 10 декабря 2016 года
6
Кормовые культуры первого года сева
с 22 ноября по 10 декабря 2016 года
7
Кукуруза на силос
с 22 ноября по 10 декабря 2016 года
8
Овощи защищенного грунта в теплицах промышленного образца
с 22 ноября по 10 декабря 2016 года
9
Овощи защищенного грунта в фермерских теплицах
с 22 ноября по 10 декабря 2016 года