Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 тамыздағы № 315 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 тамызда № 3840 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қазандағы № 272 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 19.10.2017 № 272 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Танагузовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә.Тұрғымбеков
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 16 тамыздағы
№ 315 қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкiмдiгiнiң 29.05.2017 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
жергілікті бюджет есебінен
1
6321
6321
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 16 тамыздағы
№ 315 қаулысына 2-қосымша
Жан басына шаққанда қаржыландырудың мөлшері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкiмдiгiнiң 29.05.2017 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Барлығы
Айына бір тәрбиеленушіге кететін шығыс,
айлық есептік көсеткіш, теңге (көп емес)
Балабақша, бөбекжай 60 балаға дейін

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 16 августа 2016 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 августа 2016 года № 3840. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 19 октября 2017 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 19.10.2017 № 272 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Танагузова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Тургумбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 16 августа 2016 года № 315
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 29.05.2017 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
за счет средств местного бюджета
1
6 321
6 321
Приложение 2
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 16 августа 2016 года № 315
Размер подушевого финансирования
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 29.05.2017 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Итого
Расходы на одного воспитанника в месяц, тенге (не более)
Детский сад, ясли сад до 60 детей

Балабақша, бөбекжай 60 баладан 175 балаға дейін
Балабақша, бөбекжай 175 баладан жоғары
Мектеп жанындағы шағын орталық (толық күндік)
Мектеп жанындағы шағын орталық (жартылай күндік)
28 000
23 200
19 300
18 054
7 304
Ескерту: Ғимараттар мен құрылымдардың ағымдағы жөндеу жұмыстарына және материалдық техникалық базаны нығайтуға шығындар бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығынға қоса есептелмейді.
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 16 тамыздағы
№ 315 қаулысына 3-қосымша
Ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Барлығы
Баланың жас ерекшеліктеріне қарай
Күніне бір баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
3 жасқа дейін

Детский сад, ясли садот 60 до 175 детей
Детский сад, ясли сад свыше 175 детей
Мини центры при школе (полный день)
Мини центры при школе (полудневный)
28 000
23 200
19 300
18 054
7 304
Примечание: На ежемесячный расход одного воспитанника не включены расходы на текущий ремонт зданий и сооружений и укрепление материально-технической базы.
Приложение 3
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 16 августа 2016 года № 315
Размер родительской платы
Итого
В зависимости от возраста ребенка
Расходы на питание одного ребенка в день (не более), тенге
до 3 лет