Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және орман шаруашылығы саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі N 118 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 мамырда N 4550 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 20.11.2018 № 334 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілетін 1 - тармақтың 2) тармақшасын қоспағанда, осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексiнiң 18-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 5-1 қосымшаларға сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спортжәне орман шаруашылығы саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі (бұдан әрі – Тізбе) айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 20.11.2018 № 334 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілетін 1 - тармақтың 2) тармақшасын қоспағанда, осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
2. Осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі
Д. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
_____________
2016 жылғы "21" 04
В. Головатюк
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2016 жылғы "20" сәуірдегі
№ 118 қаулысына 1 қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 17.07.2017 № 177 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и лесного хозяйства, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 апреля 2016 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 мая 2016 года N 4550
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 20.11.2018 № 334 (вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию, за исключением подпункта 2) пункта 1, который вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и лесного хозяйства, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности (далее - Перечень) согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 5-1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 20.11.2018 № 334 (вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию, за исключением подпункта 2) пункта 1, который вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области
Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретать Восточно-Казахстанского
областного маслихата
________________
"21" 04 2016 года
В. Головатюк
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "20" апреля 2016 года № 118
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 17.07.2017 № 177 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Басқарушы персонал: денсаулық сақтау ұйымының басшысы мен оның орынбасары, клиникалық (жедел медициналық көмек көрсету бөлімшелерінің, күндізгі стационардың, емхананың) және параклиникалық бөлімшелерінің меңгерушілері, дәріхана (дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету бөлімінің) меңгерушісі, басшының әкімшілік-шаруашылық бөлік және мейіргер ісі жөніндегі орынбасары.
2. Негізгі персонал: мамандар (бас, аға), оның ішінде: барлық мамандықтағы дәрігерлер, фельдшер, акушер, зертханашы (медициналық), медициналық мейіргер, тiс дәрігері (дантист), тic технигі (тіс протездеу бөлімшесінің, кабинетінің зертханашысы), стоматолог-дәрігердің көмекшісі (стоматологтың ассистенті), рентген зертханашысы, фармацевт, стоматологиялық гигиенист, оптик және оптикометрист, емдік денешынықтыру жөніндегі нұсқаушы, диеталық мейіргер.
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2016 жылғы 20 сәуірдегі
№ 118 қаулысына 2 қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 27.06.2024 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Басқарушы персонал: мансап орталығының басшысы, басшының орынбасары, стационарлық үлгідегі ұйымның басшысы ("Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтары" коммуналдық мемлекеттік мекемелері), аумақтық әлеуметтік қызмет көрсету орталығының (күндізгі болу жағдайындағы үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшелері) басшысы, арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарының облыстық маңызы бар ұйымының құрылымдық бөлімше басшысының орынбасары (арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтары жанындағы күндізгі болу ұйым басшысының орынбасары).
2. Негізгі персонал: барлық мамандықтағы дәрігерлер, фельдшер, медициналық мейіргер, фармацевт, диеталық мейіргер, барлық мамандықтағы мұғалімдер, тәрбиеші, дефектолог, логопед, арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарының (ұйымдардың) әдіскері, әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман, мансап орталығының бөлім (сектор) басшысы, мансап орталығының консультанты, мансап орталығының ассистенті, мансап орталығының маманы, қарттар мен мүгедектігі бар адамдардарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер, психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар балалар мен 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер, әлеуметтік қызмет жөніндегі консультант, иппотерапия жөніндегі нұсқаушы-әдіскер, мәдени ұйымдастырушы, шаштараз, емдік денешынықтыру жөніндегі маман, жүзу жөніндегі нұсқаушы, музыкалық жетекші, еңбек терапиясы жөніндегі нұсқаушы, әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант.

1. Управленческий персонал: руководитель и заместитель руководителя организации здравоохранения, заведующие клиническими (отделениями скорой медицинской помощи, дневным стационаром, поликлиникой) и параклиническими подразделениями, заведующий аптекой (отделом лекарственного обеспечения), заместитель руководителя по административно-хозяйственной части и сестринскому делу.
2. Основной персонал: специалисты (главные, старшие), в том числе: врачи всех специальностей, фельдшер, акушер(ка), лаборант (медицинский), медицинская(ий) сестра (брат), зубной врач (дантист), зубной техник (лаборант зубопротезного отделения, кабинета), помощник врача-стоматолога (ассистент стоматолога), рентгенолаборант, фармацевт, гигиенист стоматологический, оптик и оптикометрист, инструктор по лечебной физкультуре, диетическая сестра.
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 20 апреля 2016 года № 118
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 27.06.2024 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Управленческий персонал: руководитель, заместитель руководителя карьерного центра, руководитель организации стационарного типа (коммунальные государственные учреждения "Центры оказания специальных социальных услуг"), руководитель территориального центра социального обслуживания (отделения социальной помощи на дому, в условиях дневного пребывания), заместитель руководителя структурного подразделения организации областного значения центров оказания специальных социальных услуг (заместитель руководителя организации дневного пребывания при центрах оказания специальных социальных услуг).
2. Основной персонал: врачи всех специальностей, фельдшер, медицинская (ий) сестра (брат), фармацевт, диетическая сестра, учителя всех специальностей, воспитатель, дефектолог, логопед, методист центров оказания специальных социальных услуг (организаций), специалист по социальной работе, руководитель отдела (сектора) карьерного центра, специалист карьерного центра, консультант карьерного центра, ассистент карьерного центра, социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью, социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями, консультант по социальной работе, инструктор-методист по иппотерапии, культорганизатор, парикмахер, специалист по лечебной физической культуре, инструктор по плаванию, музыкальный руководитель, инструктор по трудотерапии, консультант по социальной работе.

3. Әкімшілік персонал: кітапханашы.
4. Қосалқы персонал: ассистент.
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2016 жылғы "20" сәуірдегі
№ 118 қаулысына 3-қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. 3 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 01.08.2022 № 174 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орта білім беру ұйымының (бастауыш, негізгі орта, жалпы орта), техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының, мамандандырылған білім беру ұйымының, арнайы білім беру ұйымының, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымның, балалар мен ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымының, оқу-әдістемелік (әдістемелік) орталықтың (кабинеттің), дарынды балалармен жұмыс жөніндегі орталықтардың, қосымша білім берудің (орталықтың, кешеннің) басшысы (директор, мектепке дейінгі ұйымның меңгеруші);
білім беру ұйымы басшысының орынбасары: мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, оқу, оқу-өндірістік, оқу-тәрбие, оқу-әдістемелік, оқу-сауықтыру жұмысы және қосымша білім беру (орталық, кешен), тәрбие жұмысы, ақпараттандыру, бастапқы әскери даярлық бойынша, инновациялық білім беру (технологиялар), ақпараттық технологиялар бойынша, бейінді, кәсіптік оқыту бойынша, оқу-әдістемелік бірлестік бойынша;
барлық мамандық мұғалімдері;
білім беру ұйымдары интернатының, зертханасының, кабинетінің; оқу-өндірістік, оқу-әдістемелік, оқу-тәрбие қызметімен, оқу бөлімімен, секторымен, оқу-өндірістік (оқу) шеберханасымен тікелей айналысатын білім беру ұйымдарындағы бөлімшенің кітапхана меңгерушісі;
әлеуметтік педагог, қосымша білім беру педагогы, педагог-психолог, арнайы педагог (мұғалім-дефектолог, дефектолог, мұғалім-логопед, логопед, олигофренопедагог, сурдопедагог, тифлопедагог);
тәрбиеші: жатақхананың аға тәрбиешісі, тәрбиеші (білім беру ұйымдарында), тәрбиеші-ана, тәрбиешінің көмекшісі;
аға вожатый, вожатый;
оқытушы; тікелей оқу-оқытушылық қызметпен айналысатын спорт жөніндегі жаттықтырушы-оқытушы, спорт жөніндегі аға жаттықтырушы-оқытушы;
аға шебер, өндірістік оқыту шебері; өндірістік оқыту шебері – оқытушысы;
әдіскер: мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарының, қосымша білім беру ұйымдарының; техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының, оқу-әдістемелік (әдістемелік) орталықтың (кабинеттің), арнайы білім беру ұйымының;
оқу-тәрбие қызметімен тікелей айналысатын музыкалық жетекші, аккомпаниатор, концертмейстер, хореограф, көркемдік жетекші;
мамандар (бас, аға), оның ішінде: кітапханашы, медициналық бике, вожатый, хореограф, нұсқаушы, лаборант.
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2016 жылғы "20" сәуірдегі
№ 118 қаулысына 4 қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

3. Административный персонал: библиотекарь.
4. Вспомогательный персонал: ассистент.
Приложение 3 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "20" апреля 2016 года № 118
Перечень должностей специалистов в области образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 01.08.2022 № 174 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководитель (директор, заведующий дошкольной организации), организации среднего образования (начального, основного среднего, общего среднего), технического и профессионального, послесреднего образования, специализированной организации образования, специальной организации образования, организации для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, организации дополнительного образования для детей и взрослых, учебно-методического (методического) центра (кабинета), центров по работе с одаренными детьми, дополнительного образования (центра, комплекса);
заместитель руководителя организации образования: по дошкольному воспитанию и обучению, учебной, учебно-производственной, учебно-воспитательной, учебно-методической, учебно-оздоровительной работе и дополнительного образования (центра, комплекса), воспитательной работе, информатизации, начальной военной подготовке, по инновационному образованию (технологиям), информационным технологиям, по профильному, профессиональному обучению, по учебно-методическому объединению;
учителя всех специальностей;
заведующий интернатом, лабораторией, кабинетом организации образования; библиотекой отделением в организациях образования, непосредственно занимающийся учебно-производственной, учебно-методической, учебно-воспитательной деятельностью, учебной частью, сектором, учебно-производственной (учебной) мастерской;
социальный педагог, педагог дополнительного образования, педагог-психолог, специальный педагог (учитель-дефектолог, дефектолог, учитель-логопед, логопед, олигофренопедагог, сурдопедагог, тифлопедагог);
воспитатель: старший воспитатель, воспитатель (в организациях образования) общежития, мать-воспитатель, помощник воспитателя;
старший вожатый, вожатый;
преподаватель; тренер-преподаватель по спорту, старший тренер-преподаватель по спорту, занимающийся непосредственно учебно-преподавательской деятельностью;
старший мастер, мастер производственного обучения; мастер – преподаватель производственного обучения;
методист: организаций дошкольного и среднего образования, организации дополнительного образования; организации технического и профессионального, послесреднего образования, учебно-методического (методического) центра (кабинета), специальной организации образования;
музыкальный руководитель, аккомпаниатор, концертмейстер, хореограф, непосредственно занимающийся учебно-воспитательной деятельностью, художественный руководитель;
специалисты (главные, старшие), в том числе: библиотекарь, медицинская сестра, вожатый, хореограф, инструктор, лаборант.
Приложение 4 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "20" апреля 2016 года № 118
Перечень должностей специалистов в области культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности

Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 17.07.2017 № 177 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Басқарушы персонал: мәдениет пен архив ісі саласындағы мемлекеттік мекемесінің және қазыналық кәсіпорнының басшысы мен басшы орынбасары, сектор, бөлім, филиал басшысы.
2. Негізгі персонал: мамандар, оның ішінде архивист, археограф, экскурсовод, барлық атауы бар әртіс, әдістемеші, балетмейстер, кітапханашы, барлық атауы бар суретші, музыкалық жетекші, режиссер.
3 Әкімшілік персонал: мәдени ұйымдастырушы, қор сақтаушысы, архивариус, инспектор.
4. Көмекші персонал: мұражай қараушысы.
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2016 жылғы "20" сәуірдегі
№ 118 қаулысына 5 қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 09.10.2019 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Басқарушы персонал: облыстық маңызы бар аға жаттықтырушы-оқытушы.
2. Негізгі персонал: жаттықтырушы, жаттықтырушы-майлаушы, жаттықтырушы-массажшы, жаттықтырушы-оқытушы, нұсқаушы-спортшы, психолог, хореограф, зертханашы (негізгі қызмет бойынша).
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2016 жылғы 20 сәуірдегі
№ 118 қаулысына 5-1 қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн орман шаруашылығы мамандары лауазымдарының тізбесі
Ескерту. 5-1- қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 09.10.2019 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Басқарушы персонал: орман шаруашылығы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы және басшы орынбасары, орман күзету және қорғау бас инженері (табиғи кешендерді күзету және қорғау инженері), орманды қалпына келтіру бас инженері (орманды молықтыру және орман өсіру инженері), орманшылық басшысы (орман күтуші), орманшылық басшысының орынбасары, орман тұқымбағының бастығы, орман өрт сөндіру станциясының бастығы.
2. Негізгі персонал: аңшылықтанушы, орман шебері, орманшы (инспектор), авиациялық өртсөндіру командасының (тобының) нұсқаушысы, орман шаруашылығы негізгі қызметтерінің барлық мамандықтарының инженерлері.
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2016 жылғы "20" сәуірдегі
№ 118 қаулысына 6 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулылары

Сноска. Приложение 4 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 17.07.2017 № 177 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Управленческий персонал: руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия культуры и архивного дела, руководитель сектора, отдела, филиала.
2. Основной персонал: специалисты, в том числе архивист, археограф, экскурсовод, артист всех наименований, балетмейстер, библиотекарь, художник всех наименований, музыкальный руководитель, режиссер.
3. Административный персонал: архивариус, инспектор, культорганизатор, хранитель фондов.
4. Вспомогательный персонал: музейный смотритель.
Приложение 5 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "20" апреля 2016 года № 118
Перечень должностей специалистов в области спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Приложение 5 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 09.10.2019 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Управленческий персонал: старший тренер-преподаватель областного значения.
2. Основной персонал: тренер, тренер-смазчик, тренер-массажист, тренер-преподаватель, инструктор-спортсмен, психолог, хореограф, лаборант (основных служб).
Приложение 5-1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 20 апреля 2016 года № 118
Перечень должностей специалистов лесного хозяйства, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Приложение 5-1 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 09.10.2019 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Управленческий персонал: руководитель и заместитель руководителя коммунального государственного учреждения лесного хозяйства, главный инженер по охране и защите леса (инженер по охране и защите природных комплексов), главный инженер по лесовосстановлению (инженер по воспроизводству лесов и лесоразведению), руководитель лесничества (лесничий), заместитель руководителя лесничества, начальник лесопитомника, начальник лесной пожарной станции.
2. Основной персонал: охотовед, мастер леса, лесник (инспектор), инструктор авиационной пожарной команды (группы), инженера всех специальностей основных служб лесного хозяйства.
Приложение 6 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "20" апреля 2016 года № 118
Постановления Восточно-Казахстанского областного акимата, признанные утратившими силу

1. "Облыстық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 421 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2477, 2008 жылғы 06 наурыздағы № 30 (15939) "Дидар", 2008 жылғы 06 наурыздағы № 35-36 (18469) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды) қаулысы.
2. "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 421 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 02 маусымдағы № 117 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2543, 2011 жылғы 05 шілдедегі № 76 (16552) "Дидар", 2011 жылғы 04 шілдедегі № 75 (19063) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды) қаулысы.
3. "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 421 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 06 желтоқсандағы № 285 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2563, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 153 (16629) "Дидар", 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 151 (19139) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды) қаулысы.
4. "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 421 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 02 сәуірдегі № 67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2572, 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 48 (16677) "Дидар", 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 48 (19188) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды) қаулысы.
5. "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 421 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 02 шілдедегі № 152 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2585, 2012 жылғы 21 шілдедегі № 84 (16713) "Дидар", 2012 жылғы 23 шілдедегі № 85 (19225) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды) қаулысы.

1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности областных администраторов бюджетных программ" от 18 января 2008 года № 421 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2477, опубликованное в газетах "Дидар" от 06 марта 2008 года № 30 (15939), "Рудный Алтай" от 06 марта 2008 года № 35-36 (18469).
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений в постановление от 18 января 2008 года № 421 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности" от 02 июня 2011 года № 117 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2543, опубликованное в газетах "Дидар" 05 июля 2011 года № 76 (16552), "Рудный Алтай" 04 июля 2011 года № 75 (19063).
3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений в постановление от 18 января 2008 года № 421 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности" от 06 декабря 2011 года № 285 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2563, опубликованное в газетах "Дидар" от 30 декабря 2011 года № 153 (16629), "Рудный Алтай" от 29 декабря 2011 года № 151 (19139).
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений в постановление от 18 января 2008 года № 421 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности" от 02 апреля 2012 года № 67 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2572, опубликованное в газетах "Дидар" от 27 апреля 2012 года № 48 (16677), "Рудный Алтай" от 26 апреля 2012 года № 48 (19188).
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений в постановление от 18 января 2008 года № 421 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности" от 02 июля 2012 года № 152 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2585, опубликованное в газетах "Дидар" от 21 июля 2012 года № 84 (16713), "Рудный Алтай" от 23 июля 2012 года № 85 (19225).

6. "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 421 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қазандағы № 276 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3517, 2014 жылғы 18 қарашадағы № 136 (17071) "Дидар", 2014 жылғы 19 қарашадағы № 135 (19581) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды) қаулысы.

6. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений в постановление от 18 января 2008 года № 421 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности" от 15 октября 2014 года № 276 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3517, опубликованное в газетах "Дидар" от 18 ноября 2014 года № 136 (17071), "Рудный Алтай" от 19 ноября 2014 года № 135 (19581).