Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 13613 "2016 жылға Өскемен қаласының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 14471 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 ақпанда № 4398 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық әкімдігінің 27.06.2016 N 924 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 27.06.2016 № 924 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 13613 "2016 жылға Өскемен қаласының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4247 тіркелген, 2015 жылғы 23 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 26 желтоқсандағы "Дидар", 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
2), 3) тармақшалар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) жиырма тоғыз жасқа дейінгі балалар үйінің тәрбиеленушілері, жетім балалар және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар;";
15) тармақша жойылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Т. Қасымжанов

О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 09 ноября 2015 года № 13613 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории города Усть-Каменогорска, на 2016 год"
Постановление Усть-Каменогорского городского акимата Восточно-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 14471. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 февраля 2016 года N 4398. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27.06.2016 № 924
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27.06.2016 № 924.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории города Усть-Каменогорска, на 2016 год" от 09 ноября 2015 года № 13613 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4247, опубликовано 23 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 26 декабря 2015 года в газете "Дидар", 25 декабря 2015 года в газете "Рудный Алтай") следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 2), 3) изложить в следующей редакции:
"2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати девяти лет;";
подпункт 15) исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Т. Касымжанов